avukatlık stajı bitirme tezi

ben bu tezi idari hakimlik sınavına yoğunlaştığımdan bayağı bir geciktirdim (70 gün falan) ama stajın bitmesine hala yaklaşık 1 ay var, önümüzdeki 5-6 günü teze ayırabilirim, bu sürede hazırlayıp teslim etsem ne gibi bir sonuçla karşılaşırım?

(barodaki görevliye arkadaş sormuştu "tezi biraz geciktirirsek ne olur" diye ve görevli de "bir şey olmaz ama fazla geciktirme" şeklinde cevap vermişti. buradaki "fazla" ne kadar oluyor bilen var mı?)

istanbul barosunda staj yaptığını varsayarak cevap veriyorum;
hemen hemen tüm arkadaşlarım geç verdi tezini, herhangi bir sorunla karşılaşmadılar..
ama sen gene de fazla geciktirme:)
  • de jure  (21.08.10 20:50:50)
geç teslim eden arkadaşlar size sesleniyorum, kaç gün geç teslim ettiniz?

  • weeping guitar  (21.08.10 21:03:08)
aylarca sonra teslim edebilirsin, bir sorun çıkmaz. sem'deki derslerin verildi göründüğüne göre bir tek tezin verilmemiş sayılır. inan bana bir yıl sonra bile verebilirsin. :) (tecrübeyle sabittir)

  • microfiction  (21.08.10 21:05:00 ~ 21:08:49)