süper ses veren kulağımı rahatsız etmeyecek kulaklık

eve birkaç defa polis geldikten sonra kulaklığa geçmeye karar verdim sürekli takacağımdan dolayı kulağımı rahatsız etmesin birde sesini hayvani bir şekilde açsam bile cızırdamsın. teşekkürler.

nası bi kulaklık istiyosun?

iem(kulakiçi)
clip on (kulak arkası)
headphone (kafa üstü)
earbud (yarı kulak içi)

bide bütçe yazıver gari.
  • cruex  (20.08.10 22:37:55 ~ 22:38:25)
@cruex headphone sanırım. en rahatı hangisiyse işte evde kullanıcam. fiyat aralığı nasıl belli bi bütçe yok fiyatına göre zorlarım kendimi.

  • cagdassalur  (20.08.10 22:43:56)
o zaman ya technics ya da sennheiser zaten.

  • esenboga  (20.08.10 22:48:32)
ben sony'nin iem-kulakiçi kulaklıgını aldım. cızırdama vs. yapmıyor. kulagınıza tam yerleştirdiğinizde zaten dışarıyla baglantınız kesiliyor. ses kalitesi harika. ama yatarken kullandıgım zaman biraz rahatszlık veriyor. onun dışında tavsiye ederim. 2 hafta önce 20 dolara almıştım abd'den. türkiye'de ne kadardır bilmiyorum.

  • 0dy  (20.08.10 22:52:53)
esenboğa'nın cevabına bir ekleme yapayım; pioneer...

  • vito andolini  (20.08.10 23:25:51)
kesinlikle sennheiser !

  • shiny  (20.08.10 23:29:07)
(bkz: etymotic)

  • borumu  (21.08.10 00:21:00)
kulakiçinin birçok eksisi var (bakteri oluşumu, işitme kaybı), artısı ise dışardan gelen sesi kesmesi olduğundan ev için son derece anlamsız.
rahat edebileceksen headphone, edemeyeceksen clip on al.
sennheiser kulakiçi kulaklığım çok iyiydi, diğerleri de iyidir herhalde.
  • :/  (21.08.10 00:28:15)
o büyük headphone dediklerinden alayım o zaman. model olarak ne önerebilirsiniz?

  • cagdassalur  (21.08.10 00:36:19)
@adslmodem dediğim gibi evde kullanıcam.

  • cagdassalur  (21.08.10 02:59:11)
evde kullanacaksan. ve en rahatını arıyorsan.bence en rahatı yuin g2a..ses kaliteside süper.hem canın sıkıldığında alıp mp3 playerında otobüste falanda dinleyebilirsin.az bişi kaba ama headphone gibi eşşek kadar bişeyde değil...tr'de yok..head-direct.com'dan 100-120 lira civarına getirtebiliyosun.yada donanımhaberde bi eleman 100 liraya satıyor.ben ondan almıştım.çokta memnun kaldım.tek dezavantajı, klipsleri bebek poposu kadar hassas.

  • cruex  (21.08.10 11:38:19)
(bkz: koss portapro)
fiyat performans oranı muazzam

  • badfan  (21.08.10 18:16:59)
@badfan iyiymiş bu nerden satın alabilirim?

  • cagdassalur  (21.08.10 18:23:44)
ben bu satıcıdan almıştım,

shop.ebay.com

şu an elinde görünmüyor ama geçmiş satışlarını listeleyerek ne kadar kimik fiyatlara sattığını görebilirsin.
  • badfan  (21.08.10 18:58:25)