modem soruları...

1- airties rt-211 gibi sözlükçüklerin kullanıp memnun kaldıkları öve öve bitiremedikleri başka bir modem var mı?

2- bu modemlerin ethernet girişleri hep böyle gevşek mi oluyor, mesela kablonun mandalına basmadan çekmeye çalışınca yerinden çıkmasa da bağlantı yerinden kayıyor benimki, bütün modemlerde böyle mi yoksa benimkisi bir mühendislik harikası mı?

1-zyxel P-660HW kullandım uzun süre, bana mısın demedi. hiçbir sorununu görmedim. kablolu mu istiyorsunuz kablosuz mu?

2-bende öyle bir durum yok.
  • cro magnon  (19.08.10 13:51:04)
airties iyidir, farklı bir modem arayaşınızın sebebi nedir? bunu söylerseniz daha doyurucu cevap almanız muhtemel.

sizdeki kabloda da sorun olabilir modemde ki portta da. o hafif kayma bağlantınızı etkilemiyorsa çok kafanıza takmayın. benim evdeki bazı bağlantı noktalarımda o durum var ama sorun genelde kablodan kaynaklanıyor.
  • kisa  (19.08.10 13:51:26)
airties almayı düşünüyorum da belki yeni modelleri filan çıkmıştır diye ondan sordum, kablosuz alacağım ama ethernet girişi de olacak.

şöyle ki o kaymadan dolayı kablonun modemle bağlantısı kesiliyor.
  • ocanal  (19.08.10 13:54:54)
2. kablodan kabloya da fark ediyor o. farklı bir kabloda sorun çıkmayabilir.

  • sanal uyku  (19.08.10 16:16:13 ~ 16:16:27)