adam gibi seyahat acentası arıyorum

Harbiye'de kapı kapı gezmekten, her girdiğim yerde derdimi anlatıp "bir iki gün içinde acentamızla konuşup size teklif vereceğiz" deyip de geri dönmeyen ve sürekli zaman kaybetmeme yol açan müşteri temsilcilerinden gına geldi. parasıyla değil mi anlamadım ki? neden ciddiye alınmadığımı da çözebilmiş değilim henüz.

ne istediğim basit aslında
bali'ye gideceğiz. martta gidip 1 hafta kalıp döneceğiz. balayı programı olacak. yani bed+breakfast değil de biraz özellikli (ama çok geçirmeyen) bir paket olacak. özetle bu.

sözlükte bir seyahat acentasında çalışıp bu işi yapan veya birine cidden kefil olacak derecede tanıyan eden bir arkadaş varsa tanışmak görüşmek teklif almak isterim.

sözlükten olabilir veya nickimin sonuna tetenetnoktanetnoktatr ekleyerek mail atabilirsiniz.

biz balayında (2005 yılı nisan ayı) maldivler meeru island'a, biggtravel'la gitmiş ve çok memnun kalmıştık, seyahat programını ist. dışında olduğumuzdan mail ve tlf aracılığıyla yapmamıza rağmen, Yaşar Bey bize çok ilgili davranmıştı, diğer acentalarla da iletişim kurmaya çalıştığımızdan farkın çok büyük olduğunu söyleyebilirim, sitelerinden iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz, ilgili kişi; Yaşar Saral. sormak istediğiniz ekstra sorular varsa daha sonra mail adresinize gönderebilirim.

  • libera  (28.11.07 18:33:10)