Elinizde 500.000 lira civari para olsa ve bu parayı gelir getiren bir şeye dönüştürmek isteseniz, naparsınız?

Evet diyelim ki elinizde 500.000 lira civarında bir para var. Elinizde avucunuzda kalan tek şeyiniz bu. Bi şekilde artmasını veya gayrimenkule yatırıp devamlı gelir getirmesini istiyosunuz. Ne yapılırsa mantıklı olur?

www.eksiduyuru.com

nerden buldunuz olm bu kadar parayı :D kardeş misiniz :D

Konuyu incele...
  • janavarorion  (18.08.10 20:25:09)
ne kadar cok risk o kadar cok kazanc durumu soz konusu oluyor bu gibi durumlarda.

  • kayranin kedisi  (18.08.10 20:42:25)
@janavarorion

ehemehe. komik. ama o arkadaş euro yazmış. bu lira. buldum demedim, soruyorum sadece. ayrıca kardeş değiliz. evet.
  • the patient  (18.08.10 20:47:09)
forex

  • pandoraninkutusu  (18.08.10 21:53:44)
-İşletme yeteneğin, çok çalışma arzun varsa kendine iş kur, güzel bir franchise yapabilirsin.

-Eğer çevren genişse iyice araştır, arsa al.

-Eğer garanti olsun diyorsan dükkan al. Bu paraya aldığın dükkandan aşağı yukarı 3 milyar kira alırsın.

bu arada sakın ev alma, vergisi çok.
  • apc  (18.08.10 22:05:16)
150-200 ü ile ev alabilirsin kalan 300 içinde bi iş fikri veririm ama beleşe olmaz seni çakaaal. özelden mesaj at :D

  • lupelius  (19.08.10 00:37:06)
enerjin varsa hayvancılık işine giricen gerisini düşünmüycen...

  • banker bilo  (19.08.10 05:35:25)