CCNA

Arkadaşlar ccna kursuna başladım baktım altyapı yeterli değil, dondurdum kaydımı. şimdi ccna eğitiminden önce bana süper yardımcı olabilecek kaynaklar, ne biliim güzel güzel anlatımlar gösterecek olan, yada ne biliim direk kendisi anlatacak öğretecek, kırksekiz yıl dokuz ay kulu köpeği olunacak insan üstü varlıklar var mı şu ortamda? nisan 2008e kadar vaktim var. benim bu network olayını çözmem lazım. CCNA sertifikasını alırsam eğer herkeze bira ısmarlayacam bi zirve düzenleyip:)) ciddiyim lan, valla...
her neyse... şimdi diyceksiniz ki "ulan s.k kafalı ne işin vardı madem altyapın yok sisieney'de misieneyde?" haklısınız tabi, ama o zamanlar bilgi işlemde çalışıodum, etrafımdakilerden bişiler kaparım diyodum... olmadı malesef... hadi bi yardımcı olun şu garip, fukara biçare minik yavruya...
öptüm en münasip yerlerinizden

hacı çat diye başlanmaz ki ccna'den. ondan önce sistem&network olayını,bazı temel şeyleri bilmek lazım. ama şu var. sertifika diyosan kursa devam ederek illa ki alırsın fakat bişey öğrenmeden alırsan işine yaramaz tabi. burdan kim ne anlatacak zor o işler. bu işleri bilmeden kaynaklardan okuyarak öğrenmek kurtarmayabilir. ccna yine o kadar zor değil. belki kursa sölesen anlamadığın konularda tekrar dersi alsan veya sistemcilerin sınıfına soktur kendini takviye al falan.

  • cha  (28.11.07 03:37:16)
eğer isterseniz ve yeterli ingilizceniz varsa var birkaç kaynak elimde torrenttan indirilmek üzere. iletişime geçin benle sözlük üzerinden.

  • montreal  (28.11.07 13:56:32)