last fm.

bu last fm tekrar ücretsiz mi oldu acabağı? şaşkınlıklardayım. kota felan mı doluyor yoksa gizlice. bilemedim. söyleseniz bi?

last.fm ücretsizdi hep zaten. radyosunu dinlemekten bahsediyorsan o hala ücretli. ama şöyle bişey var: (bkz: #19793741)
bunu yazdıktan sonra denemiştik de o programcığı kullanınca sitedeki sayaç düşmüyor görünse de 30 şarkı sonra hakkım bitmişti benim. ama hala sitedeki sayaca göre dinleme hakkım var. ama o da bitince tamamen biticek. ama mesela o entry'yi yazanda sorun olmamış o programla dinliyormuş limiti de bitmemiş. öyle bi bug gibi bişey var herhalde belki sana da denk gelmiştir. anlatabildim mi bilmiyorum karışık oldu biraz. özetle radyo dinlemek hala ücretli ama bi bug var gibi sanki bazı kişilere denk gelebilen. ve o küçük programdan dinliyorsan sitede kotan azalıyor görünmez ama gizlice azalıyor olabilir, evet.

  • tepedeki psychedelic adam  (17.08.10 15:05:47 ~ 15:12:27)
anladım. benim de 30 şarkılık limitim vardı, dinlemiştim öyle, bitince de abonelik istediğinden bi daha dinleyememiştim radyosunu felan da. geçen gün bi baktım last fm'e artık ücretsiz yazıyor, lan niye bana olmuyor diye sorgularken, scrobbler'dan oluverdi bir anda. herkeste böyle mi diye merak ettim yani. last fm şaşırtıyor beni mütemadiyen.

  • lolita  (17.08.10 15:12:57)
google chrome'la last fm free music player kullanınca sitedeki bütün arşivi dinlenebiliyor. ama mesela ben bu programı kullanmadığımda bedava olarak sunulmayan bütün şarkılar 30sn olarak çalıyor.

  • idntknwanythng  (17.08.10 19:59:13)