Noodle House??

Arkadaşlar iş hayatına atılmak için fırsat kollayan bendeniz bu seferde noodle house fikriyle karşınızdayım.İzmir'de kafamda 1-2 yer var ama tam karar vermediğim bir konumda noodle house açmak istiyorum ne kadar gerekir nasıl olur bu işler bilmiyorum pek bana bi yol gösterirseniz ben o yoldan koşar adım ilerlerim.Öyle ultra lüks birşey değil daha genç işi bir noodle house prototipi var kafamda.Öncelikle merak ettiğim maliyetler yemek çubukları,eriştemizi koyup baseball izleme tribine giriceğimiz kutucuklar,soya sosu ve erişte bunların fiyatları ne olur bir türlü bulamadım netten.Daha aklıma geldikçe sorarım arkadaşlar bıkmadan usanmadan bana cevap verip mutlu sona ulaştıranlara 1 yıllık sınırsız noodle :)

kamil koç dergisinin geçen seneki bir sayısında, hem okuyup hem noodle house açan 3 kızın başarı hikayesi anlatılıyordu. kamil koç'un sitesinden eski dergilere ulaşabilirsen oku o röportajı ;)

  • black sabahat  (17.08.10 01:15:59)
Sana bir şey diyeyim mi? İzmir'de tutmaz bu iş.
İzmir'in yeme-içme profili iyi değil. Daha doğrusu bizim kızlarımız, hanımlarımız becerikli oldukları için milletin dışarıda yemek yeme adeti yok.
:-)
  • apc  (17.08.10 06:32:48)
müşteri profilini "genç işi" diye hedefleyerek yola çıkarsan izmir'de pek tutmaz. bir kere makarna ile beslenen öğrenci kesmi dışarıda yemek yeme hakkını noodle'dan yana kullanmaya yanaşmaz. artı izmir'de yeme içme olayı ucuza güzel alternatifleri olan bir şey.

cihangir tarafında var sadece noodle yapan bir mekan. orayı gez, gör. izmir'de semt olarak cihangir'in bir karşılığı yok tabi. o yüzden bornova'ya açsan öğrenci kesimi yoğunlukta. alsancak ya da bostanlı'da biraz daha çıtayı yükseltmeye çalış derim.
  • zakk  (17.08.10 10:03:21)