[]

yeni yapılan/yapılacakolan avm ler?

İstanbulda şuanda potansiyeli yüksek olacak(istinye park-capacity vb)gibi yapılan ve yapılacak olan avm ler var mıdır?Varsa hangileridir?Birde otoport diye bir galeri showroom yapılıyor.Sizce potansiyeli nasıl olur?
 
avcılar e5 üzerinde "pelican mall" diye bir yer yapım aşamasında şu an. ben pek anlamam; anlayan arkadaşlarım pozitif potansiyelinin olduğunu söylüyorlar.

www.kelesoglu.com
  • nacht des todes  (16.08.10 00:54:11) 
ataköyde yapıldı bi tane. incirli bakırköyde bişi yapılıyor e-5 üzerinde ama bilmiyorum ney. çok büyük o da.


  • eyke  (16.08.10 01:54:14) 
taksim de açılcak sanırım bi tane inşaatı devam eden , ama belki de kulaktan dolma bi bilgidir :D emin değilim ^ ^

potansiyel konusunda bi bilgim yok maalesef ama taksimde olursa eminim potansiyelli olur :D:D
  • busuta  (16.08.10 10:04:54) 
şişli de adliyenin karşısında yapılıyordu bi tane yanlışım yoksa. gerçi cevahire 200 metre uzaklıkta potansiyeli tartışılır.


  • wilhelm kempff  (16.08.10 10:06:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.