Sevgiliye minik hediye sorunsalı [!]

Sayın nijeryalılar,

şimdi 18inde Ankara'ya gideceğim kız arkadaşımın yanına ve neredeyse iki aydır görüşmüyoruz şu çattımının yaz tatili yüzünden. bu süre zarfında gerek büyük gerekse küçük çok kavgamız oldu fakat birbirimizi hiç bi zaman bırakmadık. ben sinir hastası olmama rağmen beni çekti ve şu anda sorunsuz bir ilşkimiz var. bundan dolayı ufak ve değerli bir hediye almak istiyorum ona [bütçe 100-200 arası olabilir]

ne dersiniz a dostlar? ne önerirsiniz?

@rondo, dostum konser iyi teklif fakat ikimizde scorpions dinlemiyoruz :)

  • exla  (12.08.10 19:05:50)
kolye alınabilir, altın mesela, severse.

  • kedula  (12.08.10 19:13:34)
hm öğrencisiniz anladığım kadarıyla. yurt değil evde kalınıyorsa güzel bir akşam yemeği olabilir evde. müzik ti film di çeşitli etkinlikler.İçiyorsanız alkol olur falan bence güzel olur başbaşa falan :D

  • disturbed  (12.08.10 19:24:43)
@disturbed, evde kalıyor olsak [ikimizden biri] dediğin en güzel hediye olur fakat malesef o kendi evinde kalıyor bende dışardan gelen devşirme bir öğrenci :) (yurtta kalıyorum)

  • exla  (12.08.10 19:26:32)
Bence tanıdığın için en iyi hediyeyi onun zevklerine, ilgi alanlarına,sevdiklerine sevmediklerine göre sen bulabilirsin ama saat olabilir diye düşündüm ben.

  • lucy brown  (12.08.10 19:32:16)
mesela kendi kız arkıma hediye alıyo olsam kullanabileceği bişey alırım mesela mp3 player gibi ama genelde kadınlar parlayan şeylerden takılardan falan hoşlanıyor saat güzel fikir kolyede böyle sevdiği beğendiği hatta arada istiyorum dediği şeyleri falan hatırlarsan en güzel hediyeler onlardır.

  • disturbed  (12.08.10 19:38:07 ~ 19:38:33)
Her kadın parlayan şeylerden takılardan hoşlanmaz, mp3 player de güzel fikir,takı takıyor mu takmıyor mu yine sen bilirsin. Gösterişli bir şey olması önemli değil, onun beğenmesi önemli.

  • lucy brown  (12.08.10 19:46:01)
"genelde" :D

  • disturbed  (12.08.10 19:58:25)
mp3.
cüzdan.
sandalet, terlik (deichman'da uygun fiyata guzel seyler var. kalan paraya da baska bsy alabılırsın.)
  • Ms._mystery  (12.08.10 19:59:44)
butceni gormezden gelerek swarovski kolye veya yuzuk diyorum ben de

  • thefin  (12.08.10 20:32:13)
swarovski'den kalpli küpe al.
her kız bayılır.

  • apc  (12.08.10 21:31:28)
bence de mp3 al içine de güzel şarkılar at ama

  • sweeney  (12.08.10 21:56:56)
yiyosa :) "yüzük".

  • kobunder  (12.08.10 22:53:49)
Süpriz en büyük hediye olur bence ona exla ;)
Gelmedim ben de, takip et evinin oralarda, bakkala falan gidince de elinde bi gülle karşısına çık.
İlla hediye dersen de, forum'daki swarovski mağazasında çok tatlı küpeler var. Ben Funda'ya almıştım oradan bi' kolye. Öneririm. Değişmediyse Erhan Bey vardı, yardımcı olur sanırım.
  • cnky  (12.08.10 23:57:53)
kalpli bir şey alma,
peluş bir şey alma.

hmm mesela swatch'ta 70 liraya parlak renkli saatler var, onlardan alabilirsin. butceni de pek zorlamaz. kalan parayla da güzel bir yemek yersiniz.

parfüm alabilirsin, her kadın buna bayılır. [allerjisi yoksa]

beyaz altindan yapilmis bir kolye alabilirsin bilinen bir yerden.

fotograf makinesi yoksa dijital minik bir sey alabilirsin, beraber cekilmis bol bol fotografiniz olur.
  • kayranin kedisi  (13.08.10 00:00:23 ~ 00:01:57)