bir film vardı ya neydi?

arkadaşlar yıllar önce bir film izlemiştim , abartmayım 2-3 sene oldu ama hiçbir şey hatırlamıyorum bir uzay gemisi vardı içinde mürettebat falan bunlar uzayda bir yer buluyorlar bir kapı kapı açılıyor bembeyaz bir yer hepsi giriyor daha sonra bir yerre daha giriyorlar orasıda uzay bunlar uzayda yürüyorlar sonra bir uzatlı geliyor esas adamla konuşuyor o zaman çok meraklı böle şeylere daha sonra bütün mürettebat eski hayatlarına geri dönmeye karar veriyor ama esas adam uzayşıyla kalmayı tercih ediyordu falan öle bir şey lütfen ama lütfen yardımcı olun.......

tam olarak bu efsane seriye hakim olmasamda, söylediklerin (bkz: stargate)'i çağrıştırdı bana.

  • maden suyu  (11.08.10 00:41:32)
yok bu değil filmin en can alıcı yeri sonları bunlar beyaz bir yer bulurlar uzay filmi olduğundan emin dğlilm yerin altına kazı yapıolardı sanırım çekirdek katmanda böle bir olay yaşanıyordu.

  • brazzers00  (11.08.10 01:04:20)
poseidon (2006) ?

  • Ms._mystery  (11.08.10 01:50:42)
mission to mars

  • katina scissorhands  (11.08.10 02:24:16)
yha siz nesiniz böyle yha helal olsun mission to mars yazan ellerinize kurban.

  • brazzers00  (11.08.10 03:18:40)
tick koyarsanız daha makbule geçer. teşekkür yerine geçer.

  • clones  (11.08.10 14:17:09)