youtubedan mp3/mp4 indirmek

denemediğim program ve firefox eklentisi kalmadı. mp3 ve mp4 formatında download yapabilen bir şey lazım bana. "daha şimdi denedim çalışıyor bu" diyebileceğiniz program ya da yol varsa zahmet olmazsa öğrenmek isterim.

denedim onu indirmedi

  • dunden beri dimdik  (10.08.10 23:01:33)
  • maden suyu  (10.08.10 23:05:07)
vixy header error diye error veriyor denemiştim.

  • dunden beri dimdik  (10.08.10 23:09:10)
@benyazmayayımdakimleryazsın şimdi bi dener misin acaba benim bilgisayarda mı bir sorun var indirmiyor bende.

  • dunden beri dimdik  (10.08.10 23:10:29)
istedigin formatta download etmezsin. sitede bulundugu format neyse o formatta indirir sonra bir cevirici programla cevirirsin.
downloadhelper ile indirebilirsin ornegin.
cevirmek icin istedigin formata, x formatinda indirdiysen x to mp3 converter diye aratirsan cikar.

Ayi anda hem indirip indirirken bir yandan conversion yapan bir program oldugunu sanmiyorum.
  • kurukafa  (10.08.10 23:18:24)
@kurukafa vixy sağlamken direkt formatı seçip indirebiliyordum inmeden önce site kendi convert ediyordu galiba. downloadhelperde indirmiyor flv inmesine de razıyım convert ederim nasılsa. galiba bilgisayarda var bir sorun.

@benyazmayayımdakimleryazsın kullanmıştım biliyorum ama % 0 dan ileri gitmiyor sonrada kaynak okunamadı falan deyip bırakıyor program.
  • dunden beri dimdik  (10.08.10 23:21:24 ~ 23:22:22)
www.dvdvideosoft.com

direkt linki yazıyorsun mp3 olarak indiriyor.
  • ocanal  (10.08.10 23:36:30 ~ 23:36:50)
bir de bu www.youtubedroid.com var.

  • ocanal  (10.08.10 23:43:37)
sagol ocanal www.youtubedroid.com sağlam.

  • dunden beri dimdik  (11.08.10 00:06:14)
orbit downloader

  • migelo  (11.08.10 01:56:46)
JDownloader %100 çözüm olucaktır. Videoyu açı adresini kopyala zaten program hemen onu yakalayıp sana nasıl indirmek istediğini veya indirdikden sonra mp3 e falan çevrilip çevrilmeyeceğini soruyo kullanımı çok basit...

  • yine yazdı puşt  (11.08.10 01:59:54)
www.getvideomp3.com
diye bir site var adresi yazıyorsun o indiriyor.

  • copten camurdan adam  (11.08.10 02:28:04)