bodrum/alanya/kemer apart-otel-yazlık

4-5 kişili kızlı erkekli grubuz. öncelikle bunu sorun etmeyecek fiyatı makul yer önerileri arıyorum. işte bodrumda şu apart vardır şöyledir fiyatı tarzı.

pek tabi yukarıdaki 3 yer dışında da önerilere açığım.

Alanya'ya gittiniz mi bilmiyorum ancak felsefe olarak Türkiye'den farklı bir yerdir. Sokaktan bir defa geçince anlayacaksınız. Bol miktarda apart v.s mevcuttur fiyatlar makuldur. Keza Kemer de aynı düsturdadır. Ben olsam Alanya'yı tercih ederdim yer gök İskandinav,Hollandalı ; Kemer ise Rus ağırlıklı .Ancak lokasyon açısından bakarsak Kemer , merkeze 20-30 dakika mesafede ve Olimpos-Çıralı tarafına çok yakın. Alanya ise ters istikamette ve Antalyaya 2 saat uzaklıkta. Fiyat söylemek lüzumu hissetmiyorum , merka etmeyin sokakta kalmazsınız ,her keseye göre bişiler vardır

  • duzeysiz  (10.08.10 12:15:16)
www.google.com.tr'ye girilir.
özel kiralık villa türevi şeyler yazılır.
karşınıza çıkan siteler araştırılır.
sonuçta o civarda da bulunan, günlük 150-500 tl arası kalabalık gidildiğinde gayet makul kişi başı fiyata düşen, yer yer müstakil tek başına ve yer yer havuzu olan villalar görülür. arabaya atlanır gidilir, jeanluc'a da teşekkür mesajı atılır...

iyi tatiller.
  • jeanluc  (10.08.10 13:54:20)
arkadaşlar pek tabi google'a girip bir yerler bulabilirim. ama burada daha önce kalanların bğeendikleri yerleri öğrenmek farklıdır google'dan bakmak farklıdır. yine de teşekkürler cevaplara.

  • aliscan  (10.08.10 14:45:27)