saçım düzken dalgalı oldu

30 yaşına geliyorum nerdeyse, bu yaşa kadar ne yapılırsa yapılsın küçücük bir dalgacık bile tutmayan saçım basbayağı dalgalı oldu.
1.neden olur bu?
2.başka kimsenin başına geldi?
3.kıvırcığa doğru gider mi?

benim de eskiden saçım düzdü bi ara dalgalı oldu sonra kıvırcık oldu. şimdi tekrar dalgalı olma yolunda ilerliyor. nemden midir nedir..

  • devils trill  (09.08.10 04:34:17)
1. Tam bilinmiyormuş
2. Gelmiş: www.npr.org
3. Gidebilirmiş
  • sourlemonade  (09.08.10 07:20:43)
saçınızı katlı kestirmiş olabilir misiniz?

  • sisljem  (09.08.10 08:32:55)
Nemden, sudan, sampuandan olabilir.

  • Ms._mystery  (09.08.10 09:59:07)
1- kaynak gösteremeyecek olmama rağmen, insanın hayatı boyunca saç tipinin pek çok kez değişebildiğini okumuştum bir yerlerde.
2- ben. liseye giderken baya kıvırcıktı, sonra dalgalandı, şimdi gene kıvırcığa doğru gidiyorum sanki.
3- gidebilü, ama çok düz saçın kıpkıvırcık olması biraz zor yani, en fazla dalgalı olur gibi.
  • demirlisomya  (09.08.10 11:17:15)
saçım yıllardır aynı, nerdeyse hiç kestirmem. doğduğumdan beri aynı şehirde yaşıyorum, aşağı yukarı da aynı şampuanları kullanıyorum

  • hayali arkadaş  (09.08.10 17:24:16)
saçının boyu ve kesimi ile alakalı olabilir belki?
misal benim saçım normalde düz iken, uzadıkça dalgalanmaya başlıyor.

  • vampir akrep  (09.08.10 20:21:56)