Mini Klima Nedir?

Sözlükte bir entry'de gördüm. Ankara'da Gimsa'da 60 liraya satılıyor falan yazmış, mesaj attım arkadaşa. Ona da bir arkadaşı söylemiş. Kendisi gidip bakıcakmış falan.

İnternette araştırdım bulamadım. Benim tahminime göre arkadaşın bahsettiği şu klima gibi olan ısıtıcılardan bu alet ama yok soğutuyormış falan dedi.

Var mıdır böyle bir şey?

vardır.

  • yam'  (08.08.10 22:38:08)
mobil klimalar var bi de. isterseniz onlara bakın bi de ama 400 500 tl den başlıyor.

  • flexin  (08.08.10 23:29:47)
260 tlye mobil klima vardı darty'de.

  • terp  (09.08.10 00:03:28)
bu tip klimalar arkasından sıcak havayı atar. dolayısı ile öyle odada çalışsın serinleyeyim demek için klimanın arkasına bir hortum takıyorsunuz ve onu cama veriyorsunuz. o hortum tabi klimayla beraber veriliyor. bilginiz olsun.

  • kisa  (09.08.10 08:23:46)
bi de "dış ünitesiz klima" diye satılan ama vantilatörden bozma gudik bir alet var. aha şu entry'de (bkz: #9797602) mucit kardeşlermizin yaptığının seri üretilmişi. aynı mantıkla çalışanı.

  • kibritsuyu  (09.08.10 10:14:44)