bana bi uğraş bulun!

tam anlamıyla sıkıntıdan delirmek üzereyim kendi kendime konuşmaya başladım. ciddiyim. dağ başındayım, geceleri oturuyorum, sadece internet ve bilgisayar var. ayın 18ine kadar böyleyim. lütfen bana yapıcak bişey bulun. komiklik falan güzel şeyler bunlar tabi ama ciddi yazarsanız seviinirim.

özet: elimde bir bilgisayar ve internet var. başka bişey yok. ayın 18ine kadar kendime fiziksel zarar vermemek adına neler yapabilirim? teşekkürler.

not: özette soru kadar oldu nerdeyse, daha kısa özet; sıkıldım napiyim?

diziporttan scrubs falan izle
anime, manga seviyosan bleach oku/izle

  • joe.higashi  (06.08.10 22:52:34)
@joe.higashi diziport saçmalamış durumda şu anda çoğu dizi açılmıyor bazıları da yarım yamalak ortada bırakıyor alternatiflere bakarım ama teşekkürler.

bu arada not2: şu site bu site demeyin lütfen bütün interneti dolaştım şu asosyallik yıllarımda.
  • cagdassalur  (06.08.10 22:56:34 ~ 22:57:27)
photoshop, 3ds max, autocad, illustrator... ya da ilgi alanlarınıza uyan bir program indirin, ama daha önce kullanmadığınız ya da iyi bilmediğiniz bir program olsun o. sonra tutoriallar, e-booklar falan bulup, program öğrenin, kurcalayın, projeler yapın. olmaz mı?

  • kobuzchu kiz  (06.08.10 22:58:59)
Valla sadece internet ve bir bilgisayarla yapabileceğin şeyler;

İnternetten bir oyun oynamak (malum yerlerden indirip veya browser tabanlı falan)
Deli gibi spor yapmak (ne güzel dağ başı temiz hava vs.)
veya ne zaman moralim bozulsa defalarca kez izlesem de beni mutlu eden Friends'i izleyebilirsin (10 sezon yeterince uzun).
  • poset  (06.08.10 22:59:41)
www.fat-pie.com a bakmamışsın herhalde bi süre oyalar seni animasyolarıyla (yine şu site bu site dedim ama olsun :)

www.failblog.org
www.verydemotivational.com falanda baya vaktini öldürür
  • joe.higashi  (06.08.10 23:00:05)
@kobuzchu kiz ilgi alanlarım pek farketmez şu anda o kadar çaresizim. hepsini de severim ayrıca. şöyle hemen sonuç alabileceğim beni sıkmayacak ne önerirsin? tabi çok acayip şeyler beklemiyorum ama öğrenme eğrisi düşük olursa daha makbule geçer.

@poset flash oyun kesmez spor içinde fazla tembelim. indirebilirsem friends'e bakarım izlemedim daha önce.

@joe.higashi www.verydemotivational.com daki her posteri gördüm geçen günlerde. sıkılınca çok acayip şeyler yapıyor insan. failblog rss var zaten eklendikçe geliyor. www.fat-pie.com hiç duymamıştım bakıyorum.
  • cagdassalur  (06.08.10 23:01:20 ~ 23:04:21)
www.dizi-izle-film-izle.net iyi çalışıyordu geçen gün
www.karebulmaca.com bir sürü bulmaca var
www.mousebreaker.com acemilikten profesyonelliğe futbolcu yetiştirme oyunu
www.mekanist.net bildiğiniz yerlere yorum yapın.
Aklıma gelenler şimdilik bunlar.
  • sourlemonade  (06.08.10 23:01:23)
evde yemek yapılabilir pasta börek çörek falan.
ya da tahta yontabilirsin, boyarsın onları bir güzel.
yazı yazmayı seviyorsan bir defter bir kalem senin işini çok rahat görür.

benim boş vaktim olsa kendime kazak örerdim.
  • voodoo 007  (06.08.10 23:03:19)
@cosmicstring futboldan hiç anlamıyorum ve pek gezmem genelde tembel olduğumdan dolayı. bulmaca da beceremem. verdiğin sitede birkaç dizi varsa süper. teşekkürler.

@voodoo 007 işin kötüsü evde değilim işte dağın başında prefabrik bi ofiste oturuyorum sabaha kadar. öğleye doğru uyanıp tekrar oturuyorum.
  • cagdassalur  (06.08.10 23:06:21 ~ 23:07:43)
sensai çekirge
www.eksiduyuru.com

  • slymene  (06.08.10 23:16:44)
@slymene o duyurudan haberim var ama hep site önermişler hepsi de az çok takıldığım siteler. dediğim gibi asosyalim senelerdir kalkmadım bilgisayarın başından. hatta bende yazmıştım o duyuruya. ha şimdi diyceksin madem öyle evde napıyordun da burda sıkıldn diye, bilmiyorum bende ev özlemi heralde. bide evde oyun filanda oynuyordum arada. filmlerim de orda. öyle.

@want2die insan içindeyim.
  • cagdassalur  (06.08.10 23:22:10 ~ 23:23:03)
:) isme şimdi dikkat ettim özür ,
electric man 2 oyna flash oyun, çok pis ağrıyan diş için 2 saatliğine ağrı kesici gibidir.
soytuaire.labuat.com
üstteki site de hoşuna gitcek sanıyorum
  • slymene  (06.08.10 23:27:22)
helsing diye bi anime varmış onu izleyiver:) güzelmiş
avatar izlemediysen(anime)
bide wikipediadan sürekli rasgele bilgiye bas, ilginç gelenleri oku, bide istersen daha bi hoş gelen mantar isimlerini facebook ne düşünüyorsununa yapıştır,
işe yaramazmı aga yüzde 64,8 daha fazla kız düşüyor
küçük sırlar izlemeye gidiyom ben karışmayın , ayşegül çok kötüsün !!,
  • slymene  (06.08.10 23:30:34 ~ 23:32:55)
@slymene bakıyorum şimdi teşekkürler. bu arada senin duyuruya bakınca yiğit özgürün karikatürleri linkini gördüm onlara başladım şimdi. adam eskimiyor bi türlü.

edit: @slymene avatar sadece ilk bölümünü izlemiştim hatırlattığın iyi oldu(bölüm dediğim chapter mı artık ne diyorlarsa). helsinge de bakayım.

baya bi malzeme çıktı arkadaşlar çok teşekkürler. bunlar beni oyalar ayın 18ine kadar heralde.

edit2: böyle yazdm ama aklında bişey olanda yazsın yani.
  • cagdassalur  (06.08.10 23:31:09 ~ 23:40:47)
inci ye takıl. iyi zaman öldürüyor.

  • xenophobe  (06.08.10 23:50:24)
narutoya başla : bu hafta 392. bölümü yayınlandı

olmadı bleach

olmadı one piece

olmadı slamdunk

olmadı great teacher onizuka

olmadı elfen lied

olmadı miyazakinin bütün filmleri - başlangıç için spirited away, princess mononoke, howls moving castle ,ponyo

olmadı claymore

olmadı hajime no ippo

olmadı fullmetal alchemist

olmadı . . . e olsun artık :D

iyi eğlenceler
  • busuta  (06.08.10 23:54:23)
porno seret.

bi' de kalk, koş.

valla bak.
  • charlesbukowskiineksi  (07.08.10 00:03:22)
dağ başı derken gerçek anlamda mı?
öyleyse çok şanslısın, git gez dolaş.
ateş yak, yemek pişir.
yıldızları seyret.
  • :/  (07.08.10 00:25:13)
sürükleyici oyunlar var... dene. dibin düşer, vakit geçer.

ilgi alanını bilmediğim için pek yardımcı olamıyorum haliyle...
  • beni boyle sev seveceksen  (07.08.10 00:28:59)
spor yap, hem uzerindeki enerjiyi atarsin hem de zihnini dinlendirmis olursun. youtube'dan evde yapilabilecek sporlara bir goz at derim. olmadi abdulcanbazin seruvenlerini indirip okuyabilirsin.

  • SevmeBeni  (07.08.10 00:52:34)
@busuta fırsat bulduğum kadarıyla izlicem teşekkürler.

@:/ tam anlamıyla dağ başı. en yakın sprite en az 1,5-2 saat.

@SevmeBeni @charlesbukowskiineksi dediğim gibi tembelin de ötesinde bi insanım ve öğleden sonra akşama kadar çok sıcak oluyor. öğleden önce ben uyuyorum gece de çakallar var.

@beni böyle sev seveceksen var güzel oyunlar aslında ama hem burdaki bilgisayar pek iyi değil hem de sıkıyor hepsi biyerden sonra.
  • cagdassalur  (07.08.10 02:11:16)
korku filmi havasına müsait , yaşadığın yerde terkedilmiş evler filan varmı ?
Muhahahahah kötü ses efekti

  • slymene  (07.08.10 09:06:40)
anime anime ve anime! herçeşit her zevk için her şey var. busata zaten bir çok örnek vermiş. eğer karar verirsen bir de "şu şu konularda anime arıyorum ne önerirsiniz" diye başlık aç hocam ordan devam edelim :) anime kadar güzel kafa dağıtan sevindiren şey yok net aleminde. herkese tavsiye ediyorum, aşk acısına bile bire bir. o yüzden anime sevdirmek benim hayattaki amaçlarımdan biri. hakkaten merakını cezbeederse mesaj da atabilirsin sevdiğin bişi kesin buluruz. aaaahh var yaa yerinde olmak isterdim, şu an 10 gb hiç izlenmemiş animem hdd'de duruyor ve ben çalışıyorum aklım orda :(

  • be forever young  (07.08.10 11:59:37)
@be forever young hiç anime izlemezdim ama başlıyım. fırsat olmadı aslında birsürü var seçemiyorum. vurdulu kırdılı sevmiyorum pek şöyle düzgün hikayesi olan komik ve eğitici(yok bu değil) bi anime önerirmisin? absürd komedi seviyorum. bide cahilliğime ver ama bu anime dediğin şimdi dizi formatında mı yoksa film gibi olanlar mı oluyor? galiba ikisi birden. dizi olanından önerirsen daha güzel olur.

@slymene kompile orman.
  • cagdassalur  (07.08.10 13:44:56 ~ 15:04:25)
one piece izle. karakterlere kendini kaptır.

  • batarmur  (07.08.10 14:50:04)
eğer komik anime istiyorsanız ;

slamdunk

greatteacheronizuka

belki hajime no ippo

eminim ki seni güldürecek ve eğlendirecek animeler , eğitici mi , sanmam :D

eğitici anime istiyosan hikaru no go olabilir, animenin sonunda go ile ilgili bişiler öğretiyolardı yanlış hatırlamıyosam , tabi go yu siz ne kadar seversiniz bilemiycem ^ ^ , iyi eğlenceler
  • busuta  (08.08.10 00:33:55)
@busuta slamdunk'a başlıyorum yarın teşekkürler. bide eğitici derken şaka yapmıştım orası önemli değil pek :)

  • cagdassalur  (08.08.10 00:52:50)
komedi içine hafif aşk meşk ünivrsite hayatı katılsın istersen, "honey and clover" indir hocam:) benim en sevdiğimdir. ama erkeksin sevmeyebilirsin de ısrar etmiyorum. şimdiye slamdunka başlamış olduğunu varsayarak dünyamıza hoşgeldin diyorum :) çok güzel bi başlangıç yaptın, onu izeyip de beğenmeyeyini tanımıyorum.

  • be forever young  (13.08.10 21:13:15)
Meditasyon başarılı olur bilgisayar seni daha da sıkacak bence 130 cm civarında bir sopa bul onu jo olarak netten katalara bak çalış hem bedenin açılır hemde zinin enginleşir ama güzel müzik dinleyip eğer dağda da isen medite ol.Namaz da önerilir eğer eğer inançlıysan tabi yanlış anşlama.sadece öneri.

  • denubis  (18.10.10 17:06:43)