banka hesabı açmak ama para kaptırmamak

sevgili duyurgalar,

uzak diyarlardan (yurtiçi) bir miktar öyro transferi gerçekleşecek buradaki bir hesabıma ancak bunu minimum (sıfıra mümkün olduğunca yakın) masrafla halletmek istiyoruz. dün mesela garanti'ye gittim, "açarken 38 tl alırız, sonra da 6 ayda bir 6 € keseriz, acımayız" dediler.

hangi bankadan veya nasıl yaparsak bu işi en ucuzu olur? bi' olduruverin be abiler ablalar?

isbankasi'nda euro/dolar hesabim var, daha kurus kesmis degiller. acarken de para almadilar, hatta interaktif bankacilik ile kendim actim euro hesabini.

  • fdegir  (06.08.10 10:55:37)
iş bankası +1 altın, döviz, TL hesaplarının hiç birine daha tek kuruş alınmadı 3 yıldır.

  • sozluknickmiverulan  (06.08.10 11:05:36)
tekrar selamlar,

iş bankası'ndan bugün işlemimi gerçekleştirdim para gelir gelmez, herhangi bir kesinti olmadan tamamını alabildim. amma velakin gişedeki amcaya sordum, "merkez 6 ayda bir 6 € kesinti yapar" dedi. zira yarına kalsa kesilecekti sanırsam.

haberiniz olsun a dostlar. siz torpilliymişsiniz vesselam =)
  • supercalifragilisticexpialidocious  (09.08.10 16:39:50)