3000 rapids'im var ama rapidPro paid until: 1 day 18 hours diyo. extend etmeli miyim? nedir bu rapids?

RapidPro paid until:1 day(s) 18 hours yaziyo
ote yandan daha 3000 rapids puanim var.

extend etmek zorunda miyim?
ne salak sistem yapmis rs yaw. su rapidslerim bitsin kullanani mksinler...

Haha 3000 rapid ile (bir ay uzatmak 90 küsürdü galiba) yaklaşık 33 ay gider o! Mkmek falan aaa çok ayıp :P

Rapid puanın varken extend etmezsen ne olur onu bilmiyorum ama, ben olsam garanti gider ve extendi basardım.
  • jesterdvine  (05.08.10 09:37:40)
eğer kullanmak istersen uzatmak zorundasın. uzatmazsan kotana birşey olmaz ancak kullanamazsın. ayrıca uzattıkça 30gb kota eklenecek.

  • sutlu nescafe  (05.08.10 11:07:23)
i c. anladim.
uzattik artikin. hayir 3 arkadas ortak kullaniyoz da, simdi quota 'i sen kullandin ben filan olacak simdi....
eskiden farketmiodu.
  • rusdemezale  (05.08.10 18:58:15)
30 gb bitince yenilenmiyor.
ayrıca birden fazla kişi kullanırsa kapatılabilir.

  • sutlu nescafe  (05.08.10 22:35:58)