ankara'dan istanbul'a

selamlar

ilerleyen günlerde gece yarısı otobüsüyle ankara'dan istanbul'a geçeceğim. hangi firmayla gideyim ve hangi otogar'da ineyim ki sabiha gökçen havaalanına geçişim kolay ve masrafsız olsun?

en yakını sanırım metronunki samandıra'da. ama metro tabii, bir kaç kere düşünmek gerek.

  • jameskeenan  (04.08.10 17:34:20)
hangisi ile gelirsen gel taksime gel oradan havaşa bin 45 dk 1 saatte sg desin. her yarım saatte 1 otobüs var bunun dışında diğer tüm yollar bundan uzun sürecekir

  • lupelius  (04.08.10 18:47:03)
pamukkaleyle gel. çünkü hangi firmayla geldiğin fark etmeyecek iniş yeri olarak. kimisi ataşehir kimisi kartal kimisi dudulluda duruyor. oradan taksiye binebilir ya da e5e çıkıp havalimanı otobüsünü bekleyebilirsin. pamukkale aralarındaki en konforlusu o yüzden söyledim.

  • birsoru  (04.08.10 19:11:28)
ben kamil koç'un rahat hattıyla gidip, ataşehir'de inmiş ve ordan firmanın servislerine binmiştim. memnun kaldığımı belirtmek isterim.

  • kathy  (04.08.10 19:13:49)
nilufer le geliyosun, ataşehir de indiriyo ordan servisle sabiha gokcen in içine kadar bırakıyolar. saatini oyle ayarl

havaşla falan uğraşma cok pahalı şerefsizler
  • rurouni  (04.08.10 19:23:59)
nilüfer en iyisidir abi.

  • gebere jackson  (04.08.10 20:25:36)
4 senedir senede 15 kez ankara istanbul yapmış birisi olarak kesinlikle nilüfer diyorum(.) nokta

  • molon labe  (04.08.10 20:27:26 ~ 20:27:48)