psp pes2008

efendim bu pes 2008 nezaman çıkıyor bide ayrı başlık açmaya gerek yok burdan soruyum silent hill'da daha oyunun başı kapıya 'old egg' koyuyoruz ya sonra aynalı oda falan çıkıyor ordan sonra dönüp dolaşıp aynı yere gelıom napcaz?

ben baya aradim ama kesin bir bilgi bulamadim.
iso'su falan da yok nette, bekliyorum sabirsizliklan.

  • sourlemonade  (21.11.07 12:10:06)
arkadaslarin sordugu psp versiyonu.
"Availability: This item will be released on January 31, 2008. Pre-order now! Dispatched from and sold by Amazon.co.uk."
amazon boyle diyor.
gamespot ise; "Release Date: Jan 24, 2008"
  • entrapmen  (21.11.07 17:26:52)
Avrupa sürümü Kasım'da çıkacakmış: (www.eurogamer.net Ancak henüz takip ettiğim son derece gizli ve esaslı kaynaklar (yani hepimizin bildiği kaynaklar demek istiyorum), henüz oyunun yayımlanmamış olduğunu söylüyor.

Resmi sayfası şu: (www.konami.jp) Çok sevdiğimiz ve güvendiğimiz QJ.net'in PSP Updates'inin haberine göre de (pspupdates.qj.net) 30 Kasım 2007'de Avrupa sürümünün yayımlanacağı duyuruluyor.

Ben de bekliyorum, ve hepinizi yenebilecek kudretteyim.

Edit: Silent Hill Origins'i henüz oturup oynamaya vaktim olmadı, onun için bir şey söyleyemeyeceğim ama bu tarz durumlarda GameFAQs'a danışmak en ferahı gibi. Mesela, şurada (www.gamefaqs.com) tam çözümü var.
  • ike  (21.11.07 17:44:13)