Firefox javascript form post sorunu

javascript te oluşturduğum form elementlerini innerhtml ile div içersine yazıyorum. form u post ettiğinde ie de görebiliyorum ama firefoxta görünmüyor.

bu sorun nasıl cozulur?

formu açıp kapadığınız yerlere bakın; bir tablonun trlerinin vs arasında ise tablonun dışına alıp deneyin.

hatta çok şey arasında ise; test için kendi başına form ve içine div, p ya da table koyup deneyin...

<form method="..." action="...">
<div id="divDynamicForm"></div>
</form>
  • silhouette  (03.08.10 19:13:46)
zor çözülür herhalde. ben çözememiştim daha evvel. innerhtml yerine jquery .html() dene, olmadı jquery .post() ile submit et formu.

hiçbiri olmazsa şu olur. innerhtml ile yazdırdığın sabit ise, görünmez div ile baştan yazdır sayfaya, yazdırmak için de görünür kıl. değilse api.jquery.com bu kısımda epey kafa yoracaksın demek.
  • vi3e  (03.08.10 19:17:12)
innerhtml ile yazmak yerine document.createElement("form"), document.createElement("input") ve appendChild'lar ile denediniz mi?

  • xanathar  (03.08.10 21:19:18)
createElement ve appendChild da cok mantıklı gorunuyor. form tagını table dısına aldıgımda cozuldu. cok teşekkur ederim arkadaslar.

  • kasik yok ulan  (04.08.10 01:17:33)