varmısın iddaaya ??

efendim yarına 4 maç arıyorum aklımda türkiye üst ingiltere 1 brezilya 1 olarak düşünüyorum bir maç daha lazım bide diğer maçlar nasıl tutar mı ?
not: ekşiduyuruda iddaa sorulmalımı pek sorulmuyo'da?

norveç varını yoğunu koyacağından o maç da üst biter bence.

  • vampyria  (20.11.07 19:05:28)
Sevmiyorum pek böyle şans oyunlarını falan ama aklıma geleni söyleyeyim madem:

1-2 gün önce haberlerde söylüyordu, birkaç büyük takımın işini zora soktuğunu; yanılmıyorsam Fransa falan. Bu takımlara oynayın derim Vampyria'nın belirttiği mantıkla. Gerçi biraz riskli olabilir ama deneyebilirsiniz de.
  • colonizer  (20.11.07 20:10:14)
almanya galler üst biter bence çok formda forvetleri almanyanın, podolski özellikle geçen maç çoştu. ayrıca böyle 4 maçlı bir kupon 2,38 veriyor.düşük gibi geldi bana.
g.kıbrıs-çek 2, türiye üst,ing hırvat X2, alm galler üst desen 6.02 gibi bi oran daha cazip. ben hırvatların ingiltereye pislik yapacağını düşünüyorum çifte şansa 2.05 gibi oran veriyor. iyi şanslar..

  • cymbaline  (20.11.07 20:27:16)
handikaplara herkes küfrediyor ama çok süper oranları oluyor. mesela geçen cumartesi hollanda - lüksemburg macına 3 handikap vermişti canım iddaam. zaten derdi olmayan bildiğim kadarıyla deli gibi sakatları bulunan hollandanın 4 fark atmak gibi derdi olmayacağına göre göre lüksemburgdan 4.30 unuzu tertemiz alıyorsunuz kendileri 1-0 yenilselerde. aynı şekilde israil-rusya maçında da israile 7.00 vemişlerdi handikap olmasa da. sürprizsiz nerdeyse iddaa sayesinde banko olan maclar var bunlara dikkat edin derim.

  • luflee  (20.11.07 21:32:53)
bu arada iddaa demişken ; facebookta şöyle bi application var :
apps.facebook.com

iddaayla alakaniz varsa sevilebilir.
  • maersk  (20.11.07 23:22:01)
Avusturya - Tunus maçina 10 2.1 veya 2.90 oranı var çifte şanssız oynuyorum ne düşünüyosunuz? bide burda sormaya devam edelim mi yoksa fazla karıştırmayalımmı burayı iddaya?

  • imparatorolmayikolaymisandin  (20.11.07 23:37:15)
kuzey irlanda ispanyayı yener 1e 9 veriyor..garanti maç :)
+israil kazanır 1.45 iyi

  • porsgemsheniark  (21.11.07 10:23:52)
artık birisi el atsa ne güzel olurdu.
(bkz: eksi bahis)

  • eskimo  (21.11.07 13:28:02)