sinemayı ucuza getirmek.

bu akşam 2 kişi anadolu yakasında (muhtemelen capitol avmde) sinemaya gidecek olsa ve bileti ucuza getirmek istese, onlara tavsizyeniz ne olurdu...
hani şu gnctrkcll kampanyası gibi veya ......da hamburger yeyince sinema bileti bedavaya geliyor falan tarzı bir kampanya arıyorum.
turkcell hattım yok ama eğer varsa öyle bir kampanya, bulabilirim hattı.

var öyle bir kampanya. her sinemada geçmiyor ve akşam 18.00'dan sonraki seanslarda olmuyor. ona göre bir ayar yapın.

  • jamesjersey  (02.08.10 09:37:01)
iş çıkışı gideceğiz üstad, zor olur, metrobüs tıklım tıklım falan...
bu arada kzı tarafının iş yeri kabataşta, yani erkek tarafı kabataşa geçip kızı iş yerinden alır ve ordan taksime de beraber geçebilirler...
ama önceliğimiz capitol, olmazsa da naiutlus...
ya da ne biliyim işte rexx falan da olur.
  • de jure  (02.08.10 09:37:47)
gnctrkcll 7den sonra olmuyor, ve o seansa yetişmek için koşturmak istemiyorum, zaten gişede sıra falan da oluyor...
onun için hamburgerli, pizzalı sinema bileti hediyeli kampanyalar daha çok işimize geliyor. bi ara vardı sbarroda falan, şimdi nooldu acaba, hala var mıdır?

  • de jure  (02.08.10 09:39:42)
popeyes de var ama capitolde var mı popeyes onu bilmiorum

  • köfte  (02.08.10 11:54:58)