TV kaydı yapacak biri aranıyor.

Sevgili arkadaşlar,

Geçen Cuma günü TRT'nin yeni yarışması Birimiz İkimiz İçin'de yarıştık sevgili eşimle.
Yarışma banttan yayınlanıyor ve bir değişiklik olmazsa bu akşam yayınlanacak. Yönetmen yayınlanacağı günde değişiklik yapabiliyormuş. Bu akşam değilse yarın akşam.

Bu yarışmayı kaydeden veya sevabına kaydedebilecek kimse bulabilir miyim? Bize ve belki çocuklarımıza güzel bir hatıra olarak kalsın istiyorum...

Lütfen biri "he" desin :(

hangi stüdyolarda yapiliyorsa orayi arayip ücretli/ücretsiz kaydini alabilmemiz mumkun mu? diye sordunuz mu?

mesela trt ulus'ta yapiliyodur, bir ugrarsiniz esinizle. anlatirsiniz durumu. belki direk verirler o kaydi?
  • la traviata  (29.07.10 17:12:37)
Daha önce Kanal 1'e katılmıştık, vermiyorlardı, tv'den kaydettirmiştim forumdan (ekşi değil) biri sağolsun. Şimdi o kişi özel mesaj almıyor.

  • samterk  (29.07.10 17:16:05)
keske digiturk plus falan sahibi olsaydim da yapaydim, elime yapismazdi nihayetinde.

biri cikar illa ki.

ya da trt den tanidik birini bulup bi sekilde kaydini alirsiniz.
  • la traviata  (29.07.10 17:19:52)
hocam ben olsam 2 internet kafeyle konuşur ikisine de yaptırırdım biri sakatlık çıkartırsa diğeri olur;) en fazla 5'er lira isterler ve bunu yapabilirler onlar.

  • deeperdown  (29.07.10 17:38:15)
Şehir dışındayım, Balıkesir'deyim. Burdaki kafelerde TV kaydını yapacak birileri olduğunu sanmıyorum.

Birisi sevabına kaydetse, rapide de koyuverse, hayat ne güzel olurdu :)
  • samterk  (29.07.10 18:10:28)
Ajans Press satıyor istediğiniz görüntüyü. Geçen sene 50 liraydı. Yine TRT'nin kendisi de satıyor yayınlarını ama yarışma dahil midir bilemeyeceğim. Ajans Press her şeyi kaydedip satıyor ama.

  • eftalit  (29.07.10 18:20:23)
10 dakikalık bir kısım benim yarıştığım. İlk turda elendik zaten. Ajans Press son çare olarak kalsın, mecbur kalırsam oradan alırım, öğrendiğim iyi oldu ama, sağolsun.

  • samterk  (29.07.10 19:17:49)
benim kayıt imkanım var, dvd'ye veya sığarsa cd'ye çeker gönderirim.
trt kaç?
saat kaç?
bütün program mı yoksa sadece sizin yarıştığınız kısım mı?

ankara'da yaşıyorsanız elden teslim ederim, başka şehirdeyseniz de ptt kargo ile gönderirim. ok?

edit: balıkesir'deymişsiniz, onu öğrendim. diğer sorularım geçerli hala.
  • marcelorios  (29.07.10 19:36:57 ~ 19:49:22)
Yayınlandı bu akşam. Tekrarı da olabilir :(

  • samterk  (29.07.10 23:33:56)
Kaydeden oldu mu?

  • samterk  (29.07.10 23:40:54)
pele'yi bilen siz miydiniz?

  • marcelorios  (30.07.10 00:06:21)
Evet, benim :D

  • samterk  (30.07.10 10:38:25)