200 liram var harddiskim yok

aylardır yer sıkıntısı çekiyorum ve elime biraz para geçti hemen harddisk almak istiyorum ama ne alacağımı bilemedim. seagatenin ilk çıkan modellerinden 1tb olanı var ve hiç memnun değilim. dahili de düşünebilirim sadece elimdeki parayla olabilicek maksimum performans ve kapasiteye ulaşmak istiyorum. bugün siparişi vermem lazım şimdiden teşekkür ederim.

edit:
şu üçü var seçemedim;

www.hepsiburada.com

vatandan 1tb smartdiskin hhdsini almıştım gayet memnunum.

  • aeroflot  (29.07.10 13:26:16)
@aeroflot onun cache'i 16Mb imiş 32 olanlar da var birkaç tane 200 lira olan.

  • cagdassalur  (29.07.10 13:29:00)
wd nin elements serisi güzel. bende var sessiz ısınmayan ve hızlı.
www.hepsiburada.com

  • McCoy  (29.07.10 13:31:05)
www.vatanbilgisayar.com

samsung iyidir. sessiz sağlam çalışır.
  • rurouni  (29.07.10 13:49:55)
www.exa.com.tr

www.exa.com.tr kendim kullanıyorum çok memnunum.
  • 9uncu nesilim ama para bende  (29.07.10 14:52:28)
Seagate alacaksan freeagent al, expansion modeli biraz hassas, yanında sağa sola götürmeye çalışırsan elinde kalır.

Eğer taşıma derdin yoksa ve harici bir diskin varsa direkt 1.5tb lık dahili olanı al.

taşıma ihtiyacın varsa da freeagent al. bu arada freeagent2ın da 1.5tb lıkları var haberin olsun, hatta 2tb lığı da var ama çok para :)
  • kimlanbu  (30.07.10 08:42:20)
@kimlanbu dahili 2Tb wd 7200rpm 32MB aldım. dedim zaten 1tb dahiki var bitane ne kadar kötü olsada birşey taşıyacağım zaman onla taşırım.

  • cagdassalur  (30.07.10 09:15:35)