fax makinesini kandırıp telefondan fax çekmek

fax makinesini telefonla arayıp bilgisayardan fax sesi yollasam karşı taraftan çıkarmı bişeyler? sonuçta ses ile anlaşıyor bu makinalar.

(bkz: faks)

  • microfiction  (28.07.10 17:59:47)
@microfiction başlığı incelemiştim zaten ama sorum cevap bulamadım direkt entryi söylermisin?

  • cagdassalur  (28.07.10 18:26:13)
faks ile değilde normal telefonla denediğim birşey vardı paylaşayım belki yeni fikirler edinmenize neden olur. telefon ahizesini kaldırıp cep telefonunuzun ses kaydını açarak ve telefonu ahizeye yakın tutarak kendi cep numaranızı çevirin ve bittikten sonra da ses kaydını kaydedip kapatın… tekrar telefonu kapatıp açın çevir sesi geldiğinde kaydettiğiniz sesi ahizeye dinlettirin… işe yarayacağını görürsünüz.. ben her tuşa basıp farklı ses tonu aldığım ve bu yüzden şüphe duyduğum için bunu denemiştim ve işe yaramıştı… kolay gelsin

  • .aylin.  (28.07.10 18:42:52)
@.aylin. denedim de hiçbirşey olmadı kaydı dinletmesemde makina aynı tepkiyi veriyor.

  • cagdassalur  (28.07.10 19:23:52)
handshaking esnasında senkron tutması lazım, çok çok düşük bir ihtimalle becerilebilir.

  • skatheist  (29.07.10 01:40:15)