Kitap önerisi ??

Malum yaz vakti , zaman bol... bu vakitte okumak için kitap arıyorum .
Yalnız öyle bi kitap olsun ki, hem aşk romanı olsun hem ağlatsın , aynı zamanda şipşak okunacak şekilde sözde bestseller kitap olmasın. Canan tan kitapları da olmasın . Şu an çok satanlara arasında olan judith mcnaught kitapları gibi de olmasın..

Jane austen ın veya charlote bronte nin kitaplarını örnek verebilirim veya
iki yeşil su samuru gibi de olabilir.

Merakla, önerileri bekliyorum. evet.

okumadıysan genç werther'in acıları olur sanırım. diğer bahsettiğin kitapları bilmiyorum ama pek bu tarz okumadığım için.

  • tepedeki psychedelic adam  (27.07.10 13:12:48 ~ 13:12:59)
jane austen dediğin için okumuş olduğunu sanıyorum ama okumadıysan

(bkz: aşk ve gurur ve zombiler)
  • olkol  (27.07.10 13:24:27)
direkt jane austen yazicaktim agzimdan alindi laf, turkce'ye cevrildi mi bilmiyorum da allegra goodman'in the cookbook collector diye kitabi var, zaten sense and sensibility'den esinlenmis, ben onu okuyorum simdi, tavsiye ederim.

  • okuryazar  (27.07.10 14:28:30)
Kürk Mantolu Madonna - Sabahattin Ali (50 sayfa sonra başlıyor)
Çok Uzaklarda Bir Yaz - Mehmet Açar (çok başarılı)
Yalnız Ada Mavi Tuna - Buket Uzuner (iyidir)

Genç Werther'in Acıları'nı tavsiye etmem, fazla dramatize edilmiş.
  • yyl  (27.07.10 15:10:22)