[]

Chuck Palahniuk - Dövüş Kulübü Türkçe Çevirisi

herkese merhaba,
yıllar önce chuck palahniuk - dövüş kulübü kitabının kimden olduğunu hatırlamadığım bir türkçe çevirisini okumuştum. (.lit formatında).

şimdi nereye baksam ayrıntı yayınları'ndan elif özsaray'ın çevirisini görüyorum.

ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa bu kitabım başka bir çevirisi daha var mıydı?

 
ben de 2. basımı var, ayrıntı yayınları.. elif özsaray çevirmiş. başka çevirisi olduğuna hiç denk gelmedim.


  • beerserk  (26.07.10 00:42:18) 
ilk partiden okudum ben yine aynı abla olması lazım. hatta sozlukcuydu kendisi bi aralar.


  • bryan fury  (26.07.10 09:02:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.