kovboy müziği

bi kovboy müziği vardı neydi o ıslıklı bişidi iyi kötü ve çirkinin olabilir mi fuyufuyufuuuu diye bişidi onun çok acil adını verebilir misin ya da download edebileceğim bi linki teşekkürler

ecstasy of gold'tan bahsrdiyorsun herhalde.

yok o değil galiba. aklıma gelicek bi dakika.

www.youtube.com

evet.
  • tepedeki psychedelic adam  (24.07.10 18:52:26 ~ 19:00:51)
ecstacy of gold değil büyük ihtimalle kastettiğin;

www.youtube.com

şu olsa gerek, aynı filmin theme song'u olarak geçiyor.

the good the bad the ugly theme song olarak bulunabilir.
  • xenderoth  (24.07.10 18:59:25)
xenderoth'un bahsettiği ise, the good the bad and the ugly main theme (the trio) adıyla da bulunabiliyor. hatta mail adresi verin göndereyim =)

edit: the trio başkaymış. ama hala gönderebilirim.
  • kobuzchu kiz  (24.07.10 19:13:32 ~ 19:15:09)
süper zamandan kazanmış olurum valla radioheadbanger @ gmail . com

  • radioheadbanger  (24.07.10 19:27:55)
Per Qualche Dollaro in Più (birkaç dolar için'in müziği) olabilir mi?
www.youtube.com

  • sammie white  (24.07.10 23:22:14)