[Bisiklet] Nasıl Bilirsiniz? - Kron Tourer

şu meret:
www.eforbisiklet.com.tr

özellikleri sayfada verilmemiş şu alttakiler olması lazım ve hiç anlamıyorum:

# Kadro:Alu 7005 Triple-Butted
# Maşa:SR SUNTOUR NCX LO
# Boğaz Yatağı:VP A41
# Arka Vites:Shimano RD-M411
# Ön Vites:Shimano FD-M311
# Vites Kollan:Shimano ST-EF60
# Fren Kolları:Shimano ST-EF60
# Frenler:Shimano BR-M422
# Ayna Dişli:Shimano FC-M341
# Orta Mil:Shimano BB-UN26
# Gidon:lino
# Bagaj:Tranz-X
# Boyun:Uno
# Pedal:VP 992
# Sele Borusu:Uno
# Sele:Velo
# On Hazne:Shimano RM-60
# Arka Hazne:Shimano RM-60
# Zincir:Shimano CN-50
# Kaset:Shimano CS-40
# Jant Teli:HTI
# Jant:Remerx
# Lastikler:Maxxis 700×38
# Park Ayağı:Nuvo Taiwan
# Renk:Mat Siyah

ben şehir içinde kullanmak için istiyorum fakat biraz sert kullanıyorum (yüzük parmağım işaret parmağımdan uzun) ara sıra büyük ada yollarına da düşebilirim. bu alet bana dayanır mı?

bu arada bisiklet forumuna da sordum fakat pek bilinen bir model değil sanırsam.

kron değil de, trek 7.1 fx tavsiye ederim ben. fiyatı da bu civarlarda.

  • clementine  (23.07.10 18:43:58)
@clementine : trek 7.1 fx 390 euro. Kron ise 310 dolar. aralarında biraz fark var bence maddi açıdan :)

trek fx 7.0 7.1 gibi modellere de bakabilirsin ama onlar daha pahalı. trek fx 7.0 350 euroydu yanlış hatırlamıyosam. onun dışında kron xc500 xc1000 modellerine de bi göz at derim.
  • azeriturku  (23.07.10 19:11:22 ~ 19:11:44)
bisikletler güzel de bütçemi aşıyor malesef :(

  • yuto  (23.07.10 19:17:56)
bütçen nedir?

bir de www.bisikletforum.com a bak istersen. bisikletle ilgili aradığın herşeyi bulabilirsin ve bisiklet seçiminde de yardım alırsın.
  • azeriturku  (23.07.10 19:21:43)
500 civarı gariban bir bütçem var bu uğurda bana en iyi dayanacak bisikleti istiyorum, önde amortisör de olsa tadından yenmiyor :)

  • yuto  (23.07.10 19:26:53)
eminönünde efor bisiklete gidip kron xc 500 ü sorun. geçen yılın modelleri varsa indirim yapabilirler ve 500 liraya güzel bi bisiklet alabilirsin

  • azeriturku  (23.07.10 20:13:03)