yol tarifi

www.i-gunler.com

osmanbeyden esenler otogarına kadar gidişi bir açıklarmısınız?

osmanbeyden taksime metro sonra tekrar aksaraydan metroya bininceye kadar ara kısmı nasıl hallediyoruz? akbil felan yok. kaç aşama varsa jeton mu alıyoruz?

ara kismi aksaraydan gecen otobus veya sari dolmuslarla halledebilirsiniz. eger kaldirmadilarsa taksim-otogar (83e olmasi lazim) otobusu de var.

edit: 83O imis otobus hatti. ayrica mecidiyekoy-otogar hatti da varmis. oyle de gidilebilir.

www.iett.gov.tr

  • alan shearer  (23.07.10 13:25:08 ~ 13:27:34)
taksimden fünikülerle kabataşa, kabataştan tramvayla yusufpaşa'ya gideceksiniz. evet, her aşama için jeton almanız gerekir. bir de bi ara "beşi bir yerde" diye bi kart vardı, duruyosa onu da alıp kullanabilirsiniz.

sonuçta 4 kere jeton alacaksınız.
  • in case i dont see ya  (23.07.10 13:29:24 ~ 13:31:04)
en hızlısı ve masrafsız olanı otobüs firmalarının servisleridir. taksimden bileti alıp servisle otogara zart diye gidebilirsin. ha yok ben bilet falan almayacağım dersen de aynı yolu kullanabilirsin. taksimdeki otobüs firmalarının önünden servisler kalkıyor. dur orda, zaten bu aralar epey kalabalık oluyor servisler. atla bitanesine olsun bitisin. kimsenin sana bilet soracağını sanmam. soran olursa da otogardan alacağım dersin. en hızlı ve masrafssızı budur.

  • sarap dumani  (23.07.10 16:03:59)