Sinuzit hakkinda bilgisi olan

Yarin ciddi bi kuruma 1 haftadir devam edemedigim icin rapor verecegim. Yani bir haftadir hastaydim alin doktor raporu dicem. Raporda sinuzit oldugum yaziyor. Bu hastalik 1 hafta yatirir mi? nedir ne degildir? bilenler az yardim etse?

Sinüzitim var; ancak kafam ıslak kalmadığı sürece bir sorunum olmuyor, böyle olunca da ağrı kesici işimi çözüyor. Belki de bendeki hafif bir çeşittir bilemiyorum ama hiç yatırmadı beni

  • mentuhotep  (21.07.10 21:05:42)
ciddi kurumdan kasıt devlet kurumuysa, istersen küçük parmak tırnağımı çatlattım de, rapor rapordur, hiç bir şey olmaz. ama özelse, bilemeyeceğim.

kronik sinüziti olan bir insan olarak diyeceğim şu ki, no way jose. sinüzitten bir hafta yatılmaz. taş çatlasın 3 gün.
  • alexander the one point five  (21.07.10 21:13:23)
isin asli stajim baslio. Buyuk buyuk bi kurum. Turkiyenin sayili firmalarindan. Ismini wermeye korktum yarin rezil olmayalim:D yaw bu kulak burun bogazci nie sinuzit raporu verdi o zaman:S

  • PoscheN  (21.07.10 21:15:11)
sinüzit yaygın bişi olduğu için olabilir

  • rebelli00n  (21.07.10 21:28:01)
"ben yaptim oldu" mantigi bence kurtarir durumu. "oyle bi sinizut gecirdim ki komsunun bile t.ssaklari agrimis afedersin" dersen kim ne diyebilir ki? yalan soylemek cok ayip bu arada..

  • ozza  (21.07.10 21:54:21)
yatırabilir
zaman zamna sinuzit başagrıları kan dolasımı bozuklukları ve stresle birleşince inanılmaz kötü yapar insanı.
hem raporun üzerindeki hastalıkla kimse ilgilenmez
tarihlerine bakarlar
  • bentalihsizim  (21.07.10 21:59:25)
walla ben iki hafta ölürcesine yatmıştım. ancak aynı anda farenjit de geçirmişim. sonuç olarak sinüzit sinüsler açılana kadar ızdırabı devam eden bir hastalık. kiminde iki günde akar gider, kiminde ilaç tedavisi biter halen erimez. bence bi hafta gayet uygun bir iyileşme süresi. sorarlarsa başımı kaldıramıyorum, kafama tır parketmiş gibi dersin. ben hep öyle dedim, gerçi cidden öyleydi.

  • yedek ruh  (21.07.10 22:57:51)
sonuc kabul edidi tesekkurler

  • PoscheN  (22.07.10 20:44:41)