starcraft II, shopto.net, sistem gereksinimleri

starcraft II'yi shopto.net'ten alsam türkiye'de problem çıkarır mı? muhtemelen ingiltere versiyonu yollayacaklar çünkü.

oyunun önerilen sistem gereksinimleri şöyle:
Dual Core 2.4 GHz Processor
2 GB RAM
512 MB NVIDIA GeForce 8800 GTX or ATI Radeon HD 3870 or better

benim sistem:
core 2 duo t8300 2.4 ghz
3 gb ram
512 mb ati mobility radeon hd 3650

sistem açısından sorun yaşama ihtimalim var mıdır?

minimum ne önemil olan o. işlemci ve ram'den zaten rahatça oynarsın.

  • baldur  (21.07.10 11:37:33)
* windows® xp/windows vista®/windows® 7 (updated with the latest service packs) with directx® 9.0c
* 2.6 ghz pentium® iv or equivalent amd athlon® processor
* 128 mb pcie nvidia® geforce® 6600 gt or ati radeon® 9800 pro video card or better
* 12 gb available hd space
* 1 gb ram (1.5 gb required for windows vista®/windows® 7 users)
* dvd-rom drive
* broadband internet connection
* 1024x720 minimum display resolution

minimum da buymuş, yani al derim amacın high'da oynamaktan ziyade yeter ki oynamaksa.
  • baldur  (21.07.10 11:39:51)
hah ben de bunu soracaktım iyi denk geldi. ben internetten (steam hariç) alışveriş falan yapmam. hiç bilmem. ama sc2'nin türkiye fiyatlarına bakınca aklım çıktı. sendit ve shopto neredeyse %40-50 daha ucuz türkiye fiyatından. sorum şu: bunlardan alışveriş yapınca türkiye dahil mi kargo olayına? yani gönderiyorlar mı buraya?

@sanal uyku; oyun ingiltere'den gelince sorun çekmeyiz. Blizz EU ve UK yi ayırmıyor çünkü. EU olarak gelecektir oyun.
  • dungangadunganga  (21.07.10 13:19:53)
high olmasa bile en düşükte de olmasın işte ayarlar. oyuncu sayısı arttıkça performans düşme ihtimali var. bilemiyorum ki işte.

sendit ve shopto kullanmadım ben de ama sözlüğe bakılırsa yolluyorlar.
  • sanal uyku  (21.07.10 13:45:11)
betayı çıktığından beri
ati x1900gt ekran kartı - amd 3500+ 64bit işlemvi ve 3gb ram ile oynadım.
en düşük sistem ayarlarına getirdiğinizde arka planda winamp açıkken bile gayet rahat oynayabilirsiniz =)
  • angelofdeath  (21.07.10 15:27:16)