ipod touch'ı olan birisine hangi telefonu önerirsiniz?

demek istediğim şudur ki param yok ama düzgün bir telefon istiyorum. medya özellikleri filan önemli değil müzik film ipodta da var. oyun da öyle. kamerası güzel olsun ve çok şart değil ama q klavye olursa süper olur. bu iki olsun diğer özellikler önemli değil. 2 kamera 3gye de gerek yok arkada bitane olsun güzel olsun.

not: bu kombinasyonu bulmak zor olabilir istemiyorum dediğim öncelikli değil ytani olursada yük olmaz.
not2:elimdeki sabit parayla almıyorum babama aldırıcam zorlarım ama 300-400 civarı alabilirm belki.

Hotspot modem olarak kullanılabilen bir cihaz hoş olabilir(Nokia'nın symbianları, ayfon vs. bir program vasıtasıyla yapılıyor bu, telefonun kendinden gelmiyor), Aytaçtan her an waylısla internet olayları güzel olur.

  • zonely  (20.07.10 22:53:27)
süpermiş. hangi modellerde var bu ucuz?

  • cagdassalur  (20.07.10 23:02:59)
(bkz: samsung wave)

mediamark'ta 900 papel ama. ipod'u da satarsın o vakitten sonra.
  • carnicero  (20.07.10 23:50:47)
bence bi elektronik markete gidip tek tek bakip gor. ilandan anladigim 2 onceligin var; kamera ve klavye. kamera genel olarak nokia modellerde iyidir sanirim, bilemicem. piyasada qwerty klavyeli bircok cep telefonu var; samsung, nokia, sonyericsson vs. ergonomisi ve turkce karakterlerin klavyedeki yerlesimi onemli. mesela nokia e72'de "i" harfi icin baska tusla kombinasyon olusturmak gerekiyor ki bu da hizli yazmayi engelliyor -ki ben turkce karakter pek kullanmam, cok zor benim icin.

bu arada, bende de ipod touch var. daha evvel nokia e72 almistim ve ikisini kullaniyordum. gecen ay htc desire aldim ve cok memnunum, diger ikisini de satmayi dusunuyorum. (bkz: htc desire)
  • dengesiz pamuk  (21.07.10 01:33:09 ~ 01:38:42)