Film Tavsiyesi - ÇOKTAN SEÇMELİ - :)

Sevgili Sinefiller,
Bu gece uyumamak, sabahlarken de film izlemek istiyorum.. Ama sıkıcı temposu düşük filmler izleyip uyuyakalmak istemiyorum.. İzleyenler bilir diye soruyorum şimdi şu elimdeki filmlerden hangilerini izlememi önerirsiniz ki hem uykumu getirmesin hem de izlemeye değer olsun :)

Elimdeki filmler şunlar

Death at A Funeral 2007
Primal Fear 1996
I Love You Phillip Morris 2009
Session.9 2001
Michael Clayton 2007
Repo Men 2010
The Ruins 2008
Mr. Nobody 2009
Harry Brown 2009
The Secret in Their Eyes 2009
Gran Torino 2008

kesinlikle primal fear sonra death at a funeral en son da gran torino. bence bu üçünden biri.

  • ayiadam  (20.07.10 00:25:57)
@ayiadam, ben de ilk ikisini öyle düşünmüştüm ama gran torino sanki biraz sıkıcı filme benziyor gibi :) Uyutmasın sonra güzel film olması değil uyutmayacak olması önem arzediyor :)

  • olkol  (20.07.10 00:30:10)
tur sevginize bagli;
polisiye dram politik seviyorsaniz kesinlikle El secreto de sus ojos, ardindan michael clayton

yalniz dram ve aile istiyorsaniz gran torino

komedi istiyorsaniz i love you phillip morris veya death at a funeral

edit: benim bu filmler icinde size ilk basta oenrecegim el secreto de sus ojos olur kesinlikle.
  • entrapmen  (20.07.10 00:32:20 ~ 00:32:54)
@slymene, bende bilmiyorumm ki türkçelerini ne diye çevirdiler acaba, torrentten çektiğim için böyle :)

@entrapmen, valla genelde her türden film izlerim de şimdi daha çok akıcı ve heyecanlı olanları hangisiyse o lazım bana :)
  • olkol  (20.07.10 00:34:26 ~ 00:35:53)
gran torino çok iyi bir film olmamasına rağmen uyutmaz. primal fear'ı ise böyle diken üstünde izlersiniz.

  • ayiadam  (20.07.10 00:35:13)
Bütün cevaplara teşekküer ettim :) Primal Fear, The Secret in Their Eyes ile Death at A Funeral cepte. Hala uyumamış olursam da Gran Torino ya bakarım o zaman..

  • olkol  (20.07.10 00:42:27)
primal fear edward hocanın ilk filmidir bu arada, burdaki performansı fight club a acılmıstır kapı olarak. bunları da bi ksede bilerek izleyın.

  • bryan fury  (20.07.10 00:56:30)
geç olmuş ama ben olsam şöyle bi sıralama yaparım:

primal fear (kesinlikle izlenmeli)
the secret in their eyes (bu da derhal izlenmeli)
mr nobody (orijinal bir senaryo, orijinal bir anlatım, sıkması imkansız)
gran torino (walt kowalski için izlenir)
harry brown (gran torino'u sevdiysen bunu da seversin)
death at a funeral (komk yerleri var, sıkmaz)
michael clayton (oyunculuk falan var ama sıkıcıydı)
repo men (çok bir şey bekleme. ama sıkıcı değil kesinlikle)
session 9 (uzak dur)
the ruins (kesinlikle uzak dur)

i love you philip morris'i izlemedim, o yüzden koymadım sıralamaya.
  • sir gawain  (20.07.10 09:10:44 ~ 09:11:48)