Ankara'da mekan?

istediklerimiz şunlar; sınırsız rakı, canlı fasıl(şöyle kanun-keman ikilisi tercihimizdir, çok gürültüye kaçmadan), ana yemek ve meze. esattayız hepimiz ve arabamız yok taksiyle ulaşılacak falan. ha birde adambaşı en fazla 40-50 verebiliyoruz..
vardır akşamcılar buyrunuz..

o fiyata sınırsız rakı zor. kıyıda köşede kalmış salaş meyhanelerde belki. ama normalde 40-50 civarında tunalı'da bahçeli'de falan anca sınırlı 2 yerli içkili menüler var.

  • kibritsuyu  (19.07.10 23:23:41)
eger kalabalik gidebiliyorsaniz 10 -20 kisi nenehatundaki cilveli meyhanede bi kac once 50ye sinirsiz raki yapmistik. imkansiz degil

  • soujiro  (20.07.10 01:30:48)
50 tl'ye hemen heryerde sınırsız içkili fasıl yapabilirsiniz. 60 tl vermek isterseniz farabi'de komşum var. yunan müzikleri, sirtaki fln. çok kalite ve eğlenceli bir yer. balık menüsü var 60 tl içinde. kalamarından tut ana yemeğine kadar deniz ürünleri ve sınırsız içki.

papazın bağı'nın karşısında bir meyhane var. bahçeli 7. cadde 7 kapı'da da var fasıl. kale'de washington ve zenger paşa konağı var. Tunalıhilmi caddesi'nde bekri var. cinnah'da ve minasera'da cilveli meyhane var.
  • curiosita  (20.07.10 10:02:52)