ipod nano ile yaşadığım hayal kırıklığı ve mp3 player önerisi

merhabalar,
1 hafta önce ipod nano 5g 8gb bir mp3 player aldım ama ne yapsam ses fazla çıkmıyor. ses limit falan herşeyi denedim. otobüste mp3 player'ın sesini duyamamak beni deli ediyor. ve aldığım yer olan mediamarkt'tan Sony NWZ-S544 ile değiştirmeye karar verdim.
ne dersiniz? mantıklı mı? onda ses yüksekliği nedir acaba? yoksa creative zen 8b vb. gibi başka bir mp3 player'a mı yönelsem???acil cevap yazarsanız sevinirim. bu akşam değiştireceğim...

(bkz: iriver) (bkz: cowon) (bkz: ipod touch)daha önce iriver kullandım çok memnundum.şu an i touch kullanıyorum.ses azlığı gibi bir sorun yok.aslında nano'da da olacağını sanmıyorum fakat apple ın kendinde gelen kulaklıkları çok rezil şeyler.istersen bir sennheiser kulaklık al.sorun ortadan kalkar sanırım

  • jack n brooks  (16.07.10 13:22:21)
aynı hayal kırıklığını hepsinde yaşayacaksın.muhtemelen kulaklıkla ilgili bir problem yaşıyorsun.ohm'si yüksek ve driveri iyi her kulaklığın mp3 playerlardaki performansı rezalet olur. bide kulaklık amfisiyle dene..

  • cruex  (16.07.10 13:30:26)
ipod touch 3. nesil satıyım. 1 buçuk aydır kullanıyorum. 280 tl

  • murderers secret  (16.07.10 14:12:11)
iriver ne yazık ki satmıyor. cowon da yoktur. sony var sony'nin ses kalitesi nasıldır???

  • portakal  (16.07.10 17:21:43)
ben sennheiser kulak içi kulaklıkla son sese bile alamıyorum, çok ilginç...

  • esenboga  (16.07.10 19:32:24)
sony alacagına gittigidiyordan yada sahibinden den bi ipod touch al ve sennheiser gibisinden bi kulaklık edin.ama nanoya taksan bile ii gider bence onceliğin elindeki player'ı değil kulaklığı değiştirmek olsun.boşuna para ezme.

  • jack n brooks  (17.07.10 00:28:18)