Twitterimdaki spam mesajlar! acil yardım yardım help help

Arkadaslar twitter hesabıma sevdiğim bi' arkadasım tarafından yollanılan god fatherli linki tıklamıstım. oyun bu. twitter grubumuza katıl gibi bişey demişti onaylamıstım ben de. neyse aradan zaman geçti iki kişi bana mesaj attı. senden bize linkler geliyor diye. en son bugün bir arakadas mesaj attı haziran ayında bir tane bundan yollamıstın bana bugün de yolladın falan dedi. bende de artık ampuller yandı sanırım DM olarak spam mesajı yollayan bir hesabım var. ve bunun çözümünü ne şekilde yapacağım bilemedim. internette arastırdım ancak pek bir sonuca erişemedim. 140godfather gibi bişey bu benden söylemesi siz yine de girmeyin bu siteye. kısacası hesabımı kapatmak istemiyorum :(

twitter hesabiniza geliniz, yukaridan settings deyiniz. connections kisminda bilmediginiz ne kadar sey varsa revoke access deyiniz. sorununuz cozulecektir muhtemelen.

  • entrapmen  (15.07.10 12:45:27)
@entrapmen çok teşekkür ederim. sanırım oldu. çünkü godfather olan o zımbırtıyı sildim :o)

  • okyanustaki depresif ruzgar  (15.07.10 16:05:15)