Kağıthane Kemerburgaz caddesine nasil giderim ?

Merhaba duyurucular!

Kagithaneye nasil giderim en basta :)

gidecegim adres kemerburgaz caddesi meziyet is hani no:2 hic bir fikrim yok! arabayla gitmeyi dusunuyorum ama metrobus derseniz metrobusle de gidebilirim.

kemerburgaz kağıthane'ye bağlı olsa da biraz alakasız kalıyor. nereden gideceğini söylememişsin ama ben sanki anadolu yakasından fatih köprüsünü kullanarak geliyormuşsun gibi anlatayım.

arabayla köprüyü geçtikten sonra okmeydanı-kağıthane-kemerburgaz çıkışını görene kadar ilerle (yaklaşık 3-4 km) o çıkıştan çıkıp kemerburgaz tabelasını takip edersen 10 km sonra falan varırsın. otobandan sağa dönüp otobana dik olarak ilerleyeceksin yani.
  • hevipeyra  (15.07.10 02:30:25)
ben avcilar tarafindan gidicem oyleyse otobana mi girmem gerekmekte ? cok tesekkur ederim pek zor degil sanirim yol.

  • l6205013  (15.07.10 03:10:32)
evet otobana girmeniz lazım. daha doğrusu otoban bağlantı yoluna, yani fatih köprüsü yoluna. köprüye varmadan evvel kağıthane sapağı göreceksiniz, oradan çıkmanız lazım. otobanın altından geçip aynı şekilde kemerburgaz tabelasını takip edin.

  • hevipeyra  (15.07.10 09:24:16)