bilgisayarımdaki mp3lerime ne olmuş.

sevgili gececi duyurucular. kısadan konuyu aktarıyım. bilgisayarımdaki mp3lerimin adlarının bitiminden hemen sonra.mp3 yazıyor.ama bütün klasördekilerde. birinin .mp3 yazısını siliyim dedim.şöyle bir ayar verdi bana - dosya uzantısını değiştirirseniz, dosya kullanılamayabilir. gercekten degıstırmek ıstıyor musunuz? evet hayır .bu ne ya. özellikelrden falan değiştireyim yine olmuyore. nasıl canım sıkıldı. bırak kalsın diceksiniz belki ama neden oldu onu anlamak ıstıyorum daha çok.napmalı. bi fikir. bi umut bi ışık.

dosyanın sonuna .mp3 eklediğinizde sorun düzelir...

sorunun kaynağı ise;
denetim masası-->klasör seçenekleri--> görünüm sekmesi-->bilinen dosya türleri için uzantıları gizle seçeneği seçili olsun.

eğer devam ederse, mp3 dosyası üzerine sağ tıklayıp özelliklere girin birlikte aç seçeneğini seçip burada winamp/mediaplayer dan birini seçip alt taraftaki kutucuğu işaretleyip uygula deyiniz.
  • janavarorion  (15.07.10 00:43:18 ~ 00:46:20)
pek çok teşekkür ederim.iyi geceler iyi uykular dilerim.

  • hıkmıkzık  (15.07.10 00:47:23)