kadınlar için traş jeli nereden bulunur?

internet veya bi alışveriş merkezi ismi biliyorsanız süper olur. tabi amazon ebay gibi yabancı siteler haricinde ;)

oyle bi urun var mı ki ?

  • bryan fury  (14.07.10 16:01:47)
var şekerim. sizin kullandığınız sakal için. bizim kullandığımız yerler daha aşşağıda kalıyor hassas bişiler lazım. hatta çilek aromalısı bile var sen ne diyrsun

  • neira  (14.07.10 16:04:23)
heryerde var migros gibi..hatta bakkallarda bile var artık

  • little miss sunshinee  (14.07.10 16:10:49)
yok ablacım gittim depolarına bile baktırttım bize gelmiyor dediler:( tansaş ve migrosa gittim

  • neira  (14.07.10 16:20:44)
tshop-istanbul

  • köfte  (14.07.10 16:24:46)
alalal gecenlerde aldık biz ya
carrefourda var ama ondan kesin eminim

  • little miss sunshinee  (14.07.10 16:35:47)
böğk çilekli mi. ıyyk.

  • bryan fury  (14.07.10 17:09:18)
watson's'ta kesin vardır, seyahat boyları sürekli bulunmuyo ama battal boyları mevcut.

  • elenika  (14.07.10 17:34:49)
giletteninkini karfurdan alıyorum
bir de watsonsta başka bi marka görmüştüm

  • orange coffee  (14.07.10 17:50:16)
bence gilette jel in en hassas ciltler olanindan al o ürün kadin erkek farkini ortadan kaldirir.
www.ozelsiniz.com

  • jamswety  (14.07.10 18:38:46)
türkiye'de maalesef pek bulunmuyor bunlardan. hatta kimse ne olduğunu bile bilmiyor. gillette'inkini almıştım ben geçen sene ama bi daha bulamadım ondan.
2 gün önce de watsons'tan aldım, bi orda var benim görebildiğim. watsons'ın özel getirttiği ürünlerinden, gayet memnunum.

not: bu ürünün türkiye'de bulunması çok zor olduğundan ve stoklarım bittiğinden, erkekler için olanından denemiştim. hiçbir işe yaramıyor hem de cildi berbat ediyor. "sakın" diyorum.
  • black sabahat  (14.07.10 19:27:55)
yahu madem bu kadar güzel bişey biz erkekler de sakal traşında onlardan kullansak olmaz mı?

  • johan sebastian  (14.07.10 20:26:19)