müzik tavsiye

arkadaşlar hep aynı müzikleri dinlemekden sıkıldım sewdigim müzik tarzı çok baş agrıtmayan pop tarzı duygusalda denebilir özellikle cauntry parçalarını çok sewiyorum :)
hatta dinledigim bi kaç sanatçyı yazıyım tavsiye verirkn fikriniz olur:
-christina aguilera
-jem
-jojo
-natasha bedigfield
-jennifer paige
-backstreet boys :)
-avril lavigne
-taylor swift

illa sanatçı degil tek parçada tavsiye edebilirsiniz :)
not:zevkinize güveniyorum...

cankan

  • insect  (13.07.10 03:38:55)
hazır sıkılmışken, "aslında müzik olan" şeylerin dinlenmesi gerektiğine karar vermiş olmanı umarak sana trance'ı öneriyorum.Herşeyden önce müzik baş ağrıtmaz, şu olabilir müzik duygu olarak yakalanamamış olabilinir.Hertürlü duyguyu bulabileceğin, hertürlü huzuru da kaosu da bulabileceğin trance müziği tavsiye ediyorum.Önyargısız bir şekilde
-Phynn feat Antonia from Jets Overhead - Hello Love (Original Mix)
-Robert Burian feat. Zdenka Predna - You (Club Mix)
-Mike Shiver & Aruna - Everywhere You Are (Original Mix)'leri dinle.Hoşuna giderse mesaj at, bu janrı hangi şekillerde takip edebileceğin konusunda yardımcı olayım.
  • your majesty  (13.07.10 03:55:15)
(bkz: bright eyes)

  • quadropol  (13.07.10 09:35:42)
Madem Country müzik seviyorsun (cauntry değil), o halde sana birkaç örnek vereyim. Belki seversin:

Carrie Underwood - Before He Cheats
LeAnn Rimes - But I Do Love You
Kid Rock - Cowboy
Lee Ann Womack - I Hope You Dance
Brad Paisley - Then
Toby Keith - Courtesy of the Red, White and Blue
Jason Aldean - Crazy Town
Reba McEntire - I Keep On Loving You
Luke Bryan - Rain Is a Good Thing
Rascal Flatts - Unstoppable
Lady Antebellum - American Honey
Tim McGraw - Still
Jack Ingram - Free
Miranda Lambert - The House That Built Me

Listemde var olan, güzel tüm country şarkıları yazdım diyebilirim :) Tarzını değiştirmek ve farklı türler dinlemek istersen, acilen "rock" müziğe geçmeni öneririm ;)

Keyifli dinlemeler...
  • peri kizi 01  (13.07.10 10:19:46)
joy fm dinleyebilirmişsin gibi

  • silver apple  (13.07.10 11:00:01)
öneriler için teşekkür ederim :)
quadropol yaşım biraz küçük oldugu için yazış biçiminde hata yapmışımdır yapmacık olmakdansa dogallıgıyla yanlış yapmam daha iyidir die düşünüyorum :D
parçaların hepsini edindim yazılan dinliycem sanırım farklı tür dinlemek banada iyi gelicekdir..
  • aurora90  (13.07.10 13:10:27)
abuk gubik şeyler dinleyerek genç beynini zehirleme...
yavaş yavaş başlayarak klasik müzik dinlemeni öneririm.
internette ve hemen hemen her mağazada best of albümlerden edinebilirsin keyfine göre.
zeka da arttırıyormuş ;)
  • jeanluc  (13.07.10 16:07:44)
her türü tek grupta dinle: queen

  • the great pretender  (13.07.10 16:37:10)
amy macdonald iyi gelir sana diye dusunuyorum.

  • killer shark sofrasi  (13.07.10 17:24:42)