[ gurme danışma ] Sek Cam Şişe Süt

Hala içen insanlar var mıdır? Kız arkadaşım harıl harıl arıyor ama bir türlü bulamadık. Hala satılıyor mu? Beşiktaş civarında :)

yok artık malesef

başka bir süt tavsiye etsek? yoksa illede nostalji mi diyorsun?
  • demlikposet  (11.11.07 21:16:28)
Mahalle bakkalarina geliyor normalde, yani Cihangir'de varsa Besiktas yakin orda da vardir sanirim. Bakkala bir sorayim yarin o da sutcuye bi soruversin orda nereye birakiyolarmis.
Edit: Goruyorum cam siseleri ama ben bakkalin onunde :s

  • pyro clustic flow  (11.11.07 21:17:26)
mahalle bakkal/marketlerine geliyor. geçen ben de almıştım ama çabuk bozuluyor. günlük içilmesi gerek sanırım.

  • nihilanth  (11.11.07 21:36:40)
kırmızı kapaklı olarak AOÇ versiyonu mevcut, ankara civarında :(

  • disappointment is a feather in your cap  (11.11.07 23:00:32)
cihangir tarafında ben de denk gelmiştim birkaç defa ama her sabah beşiktas cihangir yapılmaz ki bi şişe süt için=)

  • demoniclewinsky  (12.11.07 10:00:45)
Cam şişede olanı makbul tabi ama kartondaki pastörize sütlerden alsanız da memnun kalırsınız.

  • paranormal  (12.11.07 10:29:13)
Sabah gordum sıselerı hatta kapagını yenılemısler plastık, kalın kapak olmus. Sordum bakkala, farklı bolgeler Besıktas'a baskaları bakıyor, bılmezler dedı. Bence Sek'in Halkla İlişkiler'ine mail yazıp sorun, Beşiktaş'ta nereye dağıtıyosunuz diye.. Kesin cevaplarlar bence.

  • pyro clustic flow  (12.11.07 11:30:23)
acibadem lokasyonu icin gayet var diyebilirim. bakkaliniza israrci olun, talep oldgunu beyan edin, getirsin. cozumu budur.

  • fengari  (13.11.07 23:48:37)