ben empire total warı iyi oynarım diyen(yine)

biri var mı? özellikle osmanlıyla ilgili 1.5 patchiyle hayvan gibi zorlaşmış ilk turnde 4 kişi savaş ilan ediyor(fas'la birlikte 5). ne yaptıysam toparlayamadım o halinden osmanlı'yı. var mı tavsiye verebilecek olan?

elindeki birliklerle savunmaya çekil ve sadece para getirecek binaları ve kendini savunacak kadar bir ordu yap. ilk yirmi otuz tur ekonomini geliştirdikten sonra ally olduğun ülkelerden parayla sende olmayan teknolojileri satın al, önceliği yine ekonomik teknolojilere ver. howitzer topları osmanlı da var mı emin değilim ama howitzer ler çıkınca 9 howitzer ve 9 o dönemki en güçlü tüfekli piyade ile saldırıya geç. savaş başlayınca olabilecek en uzak köşeye çekilip howitzerler ile düşman sana ulaşamadan herkesi yok et.

  • sesshoumaru  (12.07.10 17:38:42)
o dediğin 1.5te olmuyor işte. ilk 20 otuz tur teknoloji geliştirmek hayal. ticaretin zaten 0 bu dönemde. fransa mısıra çıkıyor ingiltere direk istanbula çıkarma yapıyor filan. sen onun 1.5 versiyonu olduğuna emin misin?

  • sarper361  (12.07.10 17:54:21)