Iphone update yarıda kesildi

Arkadaşlar selam,

Iphone 3gs kullanıcısıyım ve telefonumu iTunes üzerinden 4.0 sürümüne güncellerken elektrik kesildi ve update işlemi de yarıda kesilmiş oldu. Şimdi telefonda Apple logosu var sadece ve maalesef açılmıyor. Bilgisayara bağladığımda da "usb device not recognized" şeklinde bir hata veriyor. Dolayısıyla iTunes da cihazı görmediğinden restore seçeneğimde devre dışı. Acil yardımlarınıza muhtacım, help pleeaasseee!!!

benzer bir durum jailbreak ederken gelmişti başıma. daha önce itunes'la tanımlanmamış bir makineye itunes yükleyin. ondan deneyin restore etmeyi. böyle halletmiştim. o geohotz denen herifin resmi de ben bunu halledene kadar 3 gün falan durdu ekranda. rezil.

  • Kanat  (11.07.10 21:10:19)
telefonu recovery moda alip restore yap. kisaca soyle oluyor. telefon kapaliyken iki tusa basili tut acilip da elma geldiginde ustteki tusu birak alttakine basmaya dewam et. taa ki ekrana itunes ve kablo gelene kadar. sonra itunesden restore edip kullanabilirsin

  • PoscheN  (11.07.10 23:12:57)