[]

bu takım ve bu gömlek sizce güzel mi?

kilolu biri için aşağıdaki takım ve gömlekler sizce nasıl?

takım elbiseler slim fit olması problem yaratır mı?

yakın zamanda takım elbise alan biri varsa dinlerim

www.dsdamat.com

www.dsdamat.com

www.dsdamat.com

 
Kilolu erkekler ne giyseler slim fit gibi duracaktır onun için slim fit almamanız doğru olur. Boy kilo bilgisi olsa daha iyi tahmin yürütebiliriz


  • muhayyer divan  (10.07.24 21:28:48) 
Slim fit olması problem yaratır.

Düğüne ne giysem diye de sormuştunuz bugün. Bence kesinlikle takım elbise almamalısınız. Zaten bu havada ceket giymek imkansız. Fotoğrafta ceketli görünmek için 5 dakika giyerseniz sırılsıklam terlersiniz. Giymeyin.

Krem rengi keten pantolonun üstüne beyaz gömlek giyin. Ya da bunun gibi bir kombin.

Kilolu olmanız ne giyeceğinizde bu kadar belirleyici olmasın. Siz kendinizi ilk olarak "kilolu" olarak tanımlamayın ki etrafınızdakiler de öyle tanımlamasın. "alp9900" olarak tanımlayın kendiniz. Kilonuzu reddedin demiyorum ama düğüne giderken ilk aklınıza gelen kilolu olmanız olmasın. Neşeli, dakik, esprili, iyi kalpli, damadın yakın arkadaşı, ekşiduyuru kullanıcısı, kilolu gibi tanımlayın.

Şurada 5 numaradaki yaz kombinleri iyi görünüyor.
erkekgiyimrehberi.com

Bir Boyner'e gidin. Aklınıza yatan bir markanın reyonuna yaklaşın "Düğüne gideceğim, keten pantolon arıyorum" deyin. Onlar halleder.
  • michael_knight  (10.07.24 22:49:56) 
kilolu biri olarak söylüyorum, bir zamanlar öyle olsam da şu an ne slim ne de fitim. bedeni uygun slim fitleri giydiğimde fazla doldurulmuş sucuk gibi hissediyorum. regular fit iyidir, zorlamamak lazım.


  • stimpak  (11.07.24 09:45:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.