[]

ortopedist ya da fizik tedavi doktoru yardım ricası fosamax hakkında

Merhaba. Anneme kemik erimesi teşhisi nedeniyle önerilen fosamax hakkında kemiklerde kırılganlığı arttırdığı kullanımının riskli olduğu yönünde duyumlar aldım. Annem görece genç ve hareketli bir yapısı olan biri olduğu için tedirginim biraz bu ilaç hakkında böyle bir risk durumu mevcut mudur? Yardımcı olacaklar sağolsun varolsun şimdiden.
 
merhaba,
bizde forsteo kullanıyoruz iğne 9 aylık tedavi başladı ostorepoz başlangıcı ince kırılmalar olduğu için, doktora 9 ay çok değilmi kemikler aşırı güçlenipte kırılırmı gibi benzer bir soru sormuştum, doktor o kadar etki etmez bunlar yardımcı tedaviler demişti.

biz başlangıç olduğumuz halde iğne verdi doktor sizin ki hangi aşamada hap verdi merak ettim.

birde magnezyum d vitamini ve calcium ek olarak kullanırsa iğnenin etkisnin artcağını söylemişti
  • eja  (10.07.24 20:59:18 ~ 20:59:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.