[]

0850 ile baslayan numaralari engellererm ne kaybederim?

Son 3 ayda rahat 20-23 tane 0850 ile baslayan alakasiz bir sekilde internet tahahhutunuz mudur nedir bitti diye arayan dolandirici numara engelledim ve halen ariyorlar baska numaradan iyice azittilar.

Bu 850 den lazim olan birsey olur mu sizce bu numara ile vaslayanlara engeli kokten atsam sikinti olur mu yada baska cozumu olan var mi


 
sıkıntı olur çünkü bankalar da kullanıyor.


  • jelly bear  (10.07.24 16:31:57) 
Bankalar, kargocular, Uber, Yemek Sepeti gibi yerler arıyor, sıkıntı olur +1


  • kobuzchu kiz  (10.07.24 16:46:22) 
Ben kurunun yanında yaşı da yakarak komple engelledim. Kafam rahat. Kargoları gönderilen mesajdaki linkten takip ediyorum.

Geçenlerde yemek siparişi için aramışlar balkondan baktım karşı binanın önünde bekliyor eleman. Hani sorsa birine gösterecekler ki eşşek kadar bina numarası da yazıyor, niye arıyorsun ki. Bi tek yemek siparişinde böyle bi olay oldu. Elemanı balkondan çağırmasam gidecekti muhtemelen. Olsun, pazar sabahı 09:28’de arayan yok artık.
  • Improbable  (10.07.24 17:50:13) 
sıkıntı olur.

tespit ettikçe engelliyorum.
  • baldan kaymak  (10.07.24 18:23:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.