[]

On odemeli kart tavsiyesi

Yurtdisinda yasayan bir arkadasim avantajlardan dolayi turk hesaplarinda kullanmalik kredi karti istiyor benden (netflix, spotify, apple vs..) Biraz arastirdim Ininal, fups, poppy ve benzeri birkac sirket buldum. Kolayca alabilecegim ve sonra onun yurtdisindan kolayca az/0 masrafla yukleme yapabilecegi kart tavsiyeniz olur mu? Sadece dijital olacagi icin sanal kart bi sistem de gayet uygun (revolut gibi)

Bir de muhtemelen alirken kendi TC'm ile almam gerekecek, benim adima bir sorun olur mu ileride? Anonim alma imkani varsa isime gelir bu durumda.


 
kendi hesabını başkası adına kullandırmak her türlü suç.
papara'da onaysız - sözleşmesiz hesaplar var. düşük miktarlı işlem yapılabilir. sanırım yine de türk vatandaşı olmak gerekiyor.

  • phonex  (10.07.24 13:46:10) 
Hepsi havale ile veya tr banka kartıyla ödeme alıyor. Ayrıca havale yapan kişinin ön ödemeli kart sahibiyle aynı olması lazım bir çoğunda. Yani bu fikir uygulanabilir değil


  • nuevo  (10.07.24 15:36:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.