[]

TÜVTÜRK Araç Muayenesi

Arkadaşlar, araç muayenesinde ilkyardım kiti ve yangın tüpü olmadan araç muayeneden geçebiliyor mu? Bunların olması zorunlu mudur? Teşekkür ederim.
 
hafif kusur. geçer.


  • phonex  (10.07.24 13:25:26) 
muayene istasyonlarının kapısında bile satıyorlar bunları alıp girersiniz.


  • eja  (10.07.24 13:48:45) 
Daha 3 hafta önce yaptırdım. Ne kontrol edildi ne soran oldu. Kusursuz geçti. İkinci olarak Aracım Mild Hybrid olarak geçen bir araç egzos emisyondan muafmış haberiniz olsun benim gibi boş yere para vermeyin emisyona.


  • JK  (10.07.24 14:01:24 ~ 14:02:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.